strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksowa kampania wrzesniaowa
czwartek · 5 czerwca 2008 · 21:07 · Baca · źródło: Rebelscum


SW Clone Wars #1
Gilroy/Hepburn(w tym okładka)/Parsons

10 wrzesnia (wedle planu), 40 stron, $2.99


Nowa seria ulokowana w czasoprzestrzeni między AotC a RotS ogarnie legendarny temat wojen klonów! Wielu z waszych ulubionych dżedajów - choćby: Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker, Yoda, Mace Windu - wraz z kilkoma nowymi postaciami (np. Ahsoką Tano - Tolą Szlagowską Star Wars) będzie walczyć w obronie demokracji, prawdziwego ducha Republiki.

Jako uzupełnienie wiodącego wątku, każdy zeszyt będzie mieścił w sobie historyjkę sporządzoną i wymyśloną przez któregoś z twórców serialu.

Seria będzie interferować z pacynkowym serialem w CGI i takimże filmem, które tworzy firma Lucasfilm.

To są Gwiezdne wojny dla nowego pokolenia! (dzieci neostrady i 13latków)


Legacy #28: Vector cz. 9 z 12

Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson/Charest(okładka)

24 wrzesnia (wedle planu), 40 stron, $2.99Odcinek Legacy odpala ostatni człon crossovera Vectora. Ta zmieniająca oblicze galaktyki, tej galaktyki, potęga na przestrzeni 4 milleniów przebrnęła przez trzy różne okresy. To już ostatnie akordy zmian w tej posępnej i nieubłaganej balladzie. Tytułowy Vector dociera do przyszłości "Wojen gwiezdnych" i odmienia losy dziedziców nazwiska Skywalker.

Dla każdego, kto nie wie od czego rozpocząć swoją przygodę z fabułą SW-owych komiksów, Vector jest rozsądną inicjacja dla poznania przekroju historii. Dla każdego nerda i każdej nerdówny to zarazem tzw. "must-see" i w ogóle największe wydarzenie 2008 (udajemy, że nie ma TCW i TFU) z frapującymi zdarzeniami w najważniejszych chwilach historii galaktyki.

Po nim jeszcze tylko trzy zeszyty Vectora i dalej jazda ze standardowym Legacy.


SW KotOR #33: Vindication cz. 2

Miller/Parsons/Pimentel/Atiyeh/Ching(okładka)

17 wrzesnia (wedle planu), 40 stron, $2.99


Padawan Zayne Carrick w końcu staje naprzeciw Jedi, którzy obciążyli go odpowiedzialnością za skrytobójczy mord na jego przyjaciołach-konpadawanach. I dla niego, i dla jego byłych mistrzów wielką niespodzianką jest, że jeszcze jeden upadły padawan, wierzący we własną uświęconą misję, odkrywa swe niecne zamiary!

Zdarzenia galopują szaleńczo do rozwiązania opowieści, która rozpoczęła się wraz z numerem 1. Zakon Jedi nigdy już nie będzie taki sam(a galaktyka pewnie znowu jest zagrożona i coś nad nią wisi, jakieś fatum)!


Rebellion vol. 3: Small Victories

Barlow/Wilson (w tym okładka)/Glass

listopad (wedle planu), 96 stron, $12.95


Po "moim bracie, moim przyjacielu" i "ahakistańskim gambicie" nadchodzi czas na umieszczenie "malusieńkich zwycięstewek" w zbiorczym TPB-ku.

Czas zaraz po zniszczeniu Gwiazdy śmierci nie był łatwy dla Sojuszu. Imperium wzmogło wysiłki by zdławić ruchawkę, a słaba flota rebeliantów zmuszona była do prowadzenia równie ryzykownej co brawurowej ucieczki. W końcu jednak gdy nadarza się okazja poważnie uszkodzić imperialne możliwości logistyczne w sektorze, rebelianci nie wahają się zaryzykować wiele.
W trakcie akcji najfejmuśniejsze rodzeństwo ever zostaje złapane, zaś ocalić ich może tylko niepozorna Deena Shan. Co prawda ma ona swoje problemy (grę w kotka i myszkę), ale przynajmniej się stara. Tymczasem hen daleko myśliwce typu B już grzeją swe silniki, a admirał Ackbar z serca błogosławiąc pilotom, posyła eskadrę na ryzykowną misję ratunkową, od powodzenia której oczywiście zależą losy wszechświata.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016