strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Nowa seria młodzieżowa Scholastic?
czwartek · 5 czerwca 2008 · 17:04 · Rif

Jeden z czytelników TheForce.Net wyszperał na Amazonie informację na temat nowej książki sygnowanej logo Star Wars, a którą wydać ma w styczniu w USA, Scholastic. Książka pt. Rebel Force liczyć ma 176 stron, autor jest na tę chwilę nieznany, okładki brak. Jest za to krótki opis:

Nastał krytyczny moment w zmaganiach pomiędzy Rebelią a Imperium: nic nie jest w stanie przywrócić równowagi Mocy, i całą nadzieją galaktyki są przygody Luke’a Skywalkera, Księżniczki Lei, Hana Solo i wielu innych bohaterów...


Z zapowiedzi trudno wywnioskować czy będzie to pojedyncza książka czy też pierwsza z kolejnego cyklu opowieści przeznaczonych dla młodszych czytelników, a których już kilku Scholastic był wydawcą. Bardziej prawdopodobna wydaje się nam ta ostatnia opcja. Tak czy siak książka (książki) ominie nasz piękny kraj, ale dzięki Opiniom Droida będziecie mogli się zapoznać z jej treścią na ICO.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016