strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
97. warszawskie spotkanie fanów
czwartek · 5 czerwca 2008 · 14:59 · Merridius

Już w najbliższą sobotę, tj. 7 czerwca, odbędzie się kolejne, 97. już spotkanie fanów SW z Warszawy i okolic. Wyjątkowo z bliżej nieokreślonych i nieoznaczonych (przynajmniej dla Ciebie, zwykły śmiertelniku) powodów mityng nie odbędzie się w dzierżawionych przez Outlandera pomieszczeniach biura YMCA. Tym razem fani spotkają się odrazu na tzw. części nieoficjalnej - punkt zborny - miejsce spotkań największych szumowin, dziwaków i innych fantastów w stolicy - mowa oczywiście o kawiarni Cafe Paradox (położonej gdzieś pomiędzy Sejmem RP, a Ambasadą Wielkiego Szatana USA). Czas start - godzina 15.00.

Chociaż spotkanie nie będzie miało zwyczajnego charakteru, obecność każdego fana (czyli Twoja!) jest wysoce wskazana. Jak bowiem donoszą nasi szpiedzy, przy kawiarnianych stolikach poruszone zostaną niezwykłe istotne tematy, takie jak:
- ogólna wizja fandomu warszawskiego - plany na lata najbliższe;
- projekty i realizacja celebracji zbliżającej się wielkimi krokami rocznicy, jaką niewątpliwie będzie 100. spotkanie warszawskich fanów;
- jakość polskich tłumaczeń na przykładzie "Wygnania" sami-wiecie-przez-kogo-przełożonego;
i tradycyjnie: przejmowanie władzy nad światem (nadal próbujemy).

Jak widać spotkanie będzie kluczowym dla przyszłości tak warszawskiego fandomu, jak i mołdawskiego i tybetańskiego, dlatego w imieniu stowarzyszenia Outlander serdecznie zapraszamy na nie wszystkich prominentnych działaczy, arcynerdów, domorosłych masters of puppets, jak i zwykłych, absolutnie (nie)przeciętnych fanów.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016