strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
LI Spotkanie BFSW 07.06.08 UPDATE
poniedziałekk · 2 czerwca 2008 · 22:02 · Ante Gregu · źródło: BFSW


Update:
Mała zmiana, co do miejsca spotkania. Odbędzie się ono w kawiarni artystycznej Węgliszek, róg Starego Rynku i ul. Batorego. Nie zmienia się godzina spotkania, czyli bądźcie tam o 16:00.
_____________

W najbliższą sobotę odbędzie się LI spotkanie Bydgoskiego Fanklubu Star Wars. Może nie będzie tak hucznie, jak na pięćdziesiątym, urodzinowym spotkaniu, ale i tak warto się pojawić. MDK nr 4 przy ul. Dworcowej 82, godzina 16:00.

W części oficjalnej poruszonych zostanie kilka ważnych kwestii związanych z funkcjonalnością fanklubu, padną pomysły na jego usprawnienie oraz zarysują się plany na przyszłość.

Warto nadmienić także, iż tego samego dnia, o godz. 15:00, BFSW będzie uczestniczyć w imprezie dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się w MDK nr 2, przy ul. Leszczyńskiego 42.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016