strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Jest potwierdzenie gry ”The Clone Wars” UPDATE
czwartek · 5 czerwca 2008 · 14:59 · Rif · źródło: Rebelscum

UPDATE:

Strona www.clonewarsgame.com od dzisiaj już działa, aczkolwiek jedyną treścią na razie dostępną jest plakacik z Anakinem Skywalkerem i Obi-Wanem Kenobim w pozie bojowej (dokładnie ten sam co w reklamówce poniżej) i adnotacją byśmy powrócili pod koniec miesiąca po więcej.
Wrócimy, sprawdzimy, czytelników powiadomimy.

----------------

Pewien czas temu Anthony Daniels kłapnął językiem na temat swego udziału przy produkcji gry The Clone Wars. Dzisiaj przynosimy już niemal oficjalne potwierdzenie informacji o pracach nad tą grą, bowiem jeden z czytelników Rebelscum umieścił na tamtejszym forum zdjęcie strony, pochodzącej z książki LEGO Indiana Jones Hint Book.

I tak wiemy już, że gra ukaże się pod koniec roku i dostępna będzie jedynie na konsole Nintendo Wii i DS. W sumie nie ma się z czego cieszyć, bo to bardzo skromna ilość platform docelowych...

Wkrótce uruchomiona zostanie oficjalna strona gry www.clonewarsgame.com, który to adres aktualnie przenosi nas jeszcze na Oficjalną.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016