strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Zapowiedzi Dark Horse'a na sierpień
sobota · 10 maja 2008 · 11:21 · Wedge · źródło: RebelScum

Dark Horse zapowiedział na ciepły, wakacyjny sierpień premierę trzech nowych komiksów o powalających okładkach, wspomaganych przez wspominane już wcześniej kolejne zbiorcze wydanie staroci. Oto szczegóły:


Legacy #27

Darth Wyyrlok jest mistrzem tradycji i magii Sithów w Zakonie kierowanym przez Dartha Krayta. Jest również powiernikiem Krayta, jego rzecznikiem i przyjacielem. Widząc postępującą deformację ciała swego mistrza na skutek yuuzhańskich wszczepów, Wyyrlok podejmuje niebezpieczną podróż do światów Głębokiego Jądra na rodzinną planetę Lorda Andeddu, starożytnego Lorda Sithów, poszukując wszelkich sekretów, jakie mogą ocalić Krayta. Penetracja Głębokiego Jądra jest jednak zawsze ryzykowna, a Wyyrlok musi sięgnąć do własnego jądra - siły, umiejętności i wiary - by po prostu przetrwać. Scenariusz John Ostrander, rysunki Omar Francia. Premiera 27 sierpnia, cena 2,99 $.


KOTOR #32

Oto trzydziesty drugi zeszyt cyklu "Knights of the Old Republic", rozpoczynający miniserię "Vindication". Po długim okresie oczekiwania i masie trupów w międzyczasie, Padawan Zayne Carrick ponownie staje naprzeciw Mistrzów Jedi, którzy wrobili go w morderstwo. Proroctwo przepowiedziane przez nauczycieli Zayne'a zaczyna się spełniać. Dwa fragmenty układanki odeszły w niebyt... a ci, co zostali przy życiu, wciąż walczą by ich wizja nie stała się rzeczywistością. Wizjonerzy zaczynają wątpić w samych siebie i pojmować, że mogli przeoczyć prawdziwe źródło zagrożenia. Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Brian Ching. Premiera 20 sierpnia, cena 2,99 $.


Rebellion #16 - Vector #8

Oto ósmy zeszyt crossoverowej serii "Vector", czyli drugi i ostatni, jaki dzieje się na łamach cyklu "Rebellion". Darth Vader z sukcesem wabi Luke'a Skywalkera i księżniczkę Leię w pułapkę, która może zgnieść Sojusz Rebelii. Na mrocznej powierzchni samotnego księżyca, Luke i Leia spotykają swego pierwszego Jedi od czasów Obi-Wana Kenobiego, lecz tylko po to by przekonać się, że wspomniana Rycerz Starej Republiki jest kompletnie inna od ich starego mentora - oszalała przez sithański Talizman Muura i kontrolowana przez Dartha Vadera. Luke i Leia stają przez wyborem o ogromnym znaczeniu nie tylko dla nich, lecz rzecz jasna dla całej galaktyki. Ciąg dalszy tej historii na łamach serii "Legacy". Scenariusz Rob Williams, rysunki Dustin Weaver. Premiera 27 sierpnia, cena 2,99 $.


Star Wars Omnibus: Early Victories - TPB

Oto na naszych półkach pojawi się kolejne zbiorcze wydanie, zawierające w sobie od dawna wyprzedane i niedostępne klasyki. Wielu z pewnością zaskoczy ta pozycja, bowiem wliczono do niej komiksy "Tales from Mos Eisley", "River of Chaos", "Splinter of the Mind's Eye" (czyli komiksowe "Spotkanie na Mimban", reedytowane niedawno jako kolekcjonerski hardcover), oraz wydane także w Polsce "Jix - Agent Imperium" ("Shadow Stalker") i "Misja Lorda Vadera" ("Vader's Quest"). Wspomniane historie przedstawią nam takie wydarzenia jak króciutkie historyjki związane z Mos Eisley, misję księżniczki Leii na zbuntowanej przeciwko Imperium planecie, pierwszy pojedynek Luke'a i Vadera, przygody najlepszego agenta Imperium na planecie Corulag oraz w końcu odkrycie przez Vadera tożsamości własnego syna tuż po Bitwie o Yavin. Scenariusz Bruce Jones, Louise Simonson, Terry Austin, Ryder Windham i Darko Macan, rysunki Bret Blevins, June Brigman, Chris Sprouse, Nick Choles i Dave Gibbons. W składzie 336 stron. Premiera 22 pazdziernikaa, cena 24,95 $.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016