strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Wysyp komiksowych recenzji
piątek · 9 maja 2008 · 15:28 · Rif

Cuda wianki w dzisiejszej aktualizacji recenzji komiksowych - wspomnienia stripów sprzed lat, foto-love-story i rodzynek, czyli świeżynka z fajnym podtekstem. Zatem jedziemy, jak zawsze w kolejności chronologicznej.

Classic Star Wars - Han Solo at Stars' End - Han Solo z Chewiem i pokręconym robotem zabłądzili na krańcu gwiazd. W dawnych czasach zdarzało się to najlepszym.

Episode IV: A New Hope Photo Comic - Jak się przed chwilą przekonaliście, błądzić jest rzeczą ludzką. Wybaczamy zatem wydawnictwu Dark Horse kolejny foto-komiks, w którym o dziwo nasz recenzent znalazł niewielkie plusy!

Classic Star Wars: The Kingdom of Ice - Tutaj już wszyscy pobładzili, a opowieść dokończyli dopiero po latach. Gwiazdą opowieści są stwory yeti i wszelkiej maści „fruwaki”.

Classic Star Wars: Planet of Kadril - To jest dopiero czad! Szturmowcy zagubili swoje pancerze, albo rysownik pomylił światy. Nawet Marvele nie były tak pojechane.

Rebellion #12 - Błądzenie weszło wszystkim w krew. Stacja Bannistar, to duża stacja, ale jej szefowie potrafią odnaleźć nawet małą zbłąkaną myszkę, by się z nią... zabawić.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016