strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Więcej o Star Wars LEGO Classic
poniedziałekk · 11 stycznia 1999 · 17:52 · Franki

Dowiedziałem się trochę więcej o zestawach Lego Classic, które wyjdą w marcu. Wiadomo już, że w modelu X-wing'a będzie można zmieniać położenie skrzydeł. W zestawie znajduje się także Luke (w ubraniu i kasku pilota + miecz świetlny), Biggs Darklighter, R2-D2 oraz członek obsługi naziemnej z platformą (no wiecie, jechali na niej piloci w ANH). Nie zapomniano też o narzędziach, dzięki którym "X-wing będzie dobrze przygotowany do swojej następnej misji". Kabina z pilotem jest oczywiście w pełni "otwieralna" , a Artoo może w każdej chwili opuścic swoje miejsce. W "nosie" myśliwca jest też coś, co wygląda mi na skrytkę. Kolejny zestaw to Landspeeder z Lukiem, i Obi-Wanem (ten ostatni ma miecz świetlny). OK, teraz na ruszt idzie set składający się z aż dwóch pojazdów, i to nie byle jakich! Mowa o Y-wingu and TIE Fighterze pana Vadera. W statku Rebelii znajduje się "wyjmowalny" robot R2, pilot. Działa jonowe obracają się jak prawdziwe ;). Ciemnej Stronie służyć będzie, jak już wcześniej wspomniałem, sam Darth Vader (cool!) i jego czerwony miecz! Fanów Powrotu Jedi może szczególnie zadowolić zestaw z dwoma speeder bike'ami, dwoma scout trooperami, Lukiem, który dzierży miecz, oraz palmą. And last but not least... snowspeeder + Lucek + Dack + żołnierz z radarem (rebel chyba, choć ręki sobie uciąć nie dam). Uff... to na razie tyle. Trochę śmiesznie wygląda "limit" wieku, który ustaliło LEGO. Wynosi on 6-12 lat. Przecież z góry wiadomo, że powyższe zestawy będą cieszyć najbardziej starych chłopów (i oczywiście chłopki, czyli wieśniaczki ;-)

X-wing Fighter: nr katalogowy: #7140, liczba klocków: 263, cena: $33
Landspeeder: nr katalogowy: #7110, liczba klocków: 47, cena: $6.75
TIE Fighter and X-wing: nr katalogowy: #7150, liczba klocków: 407, cena: $54
Speeder Bikes: nr katalogowy: #7129, liczba klocków: 90, cena: $11
Snowspeeder: nr katalogowy: #7130, liczba klocków: 212, cena: $22

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016