strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Kary koń jutro wyda komiksy z trzech serii
wtorek · 22 kwietnia 2008 · 07:32 · Baca

Już w środę półki księgarń oraz (być może) serwery p2p zapełnią takie a nie inne gwiezdnowojenne komiksy.

SW KotOR#27: Vector (3z12)
Miller/Hepburn/Parsons/Atiyeh/Weaver(okładka)
40 stron, $2.99

Dobra jest. Zayne Carrick, Gryph i Celeste Morne stale depczą po piętach łysiejącym, zmutowanym Mandalorianom. Odzyskanie, wyglądającego jak z tombaku, sithtalizmanu wydaje się być kwestią nieodległego czasu. Niestety Zayne nie wie, że Celeste dostała od swych diabolicznych mocodawców rozkaz zabicia go. Co się zatem stanie? Czy osobiście pojawi się nieprzejednany mistrz "Lucjan"?
Preview

SW Dark Times#10: Parallels (5z5)
Harrison/Ross/Howard(okładka)
40 stron, $2.99

Po dłuższej przerwie na doprowadzenie ostatniego numeru do jakiegokolwiek poziomu po żenadzie prowizorycznych poprzednich odcinków losy "Paraleli" wreszcie się dopełnią. Nieśmiertelny K'Kruhk uratuje, abo tylko pomści swoich padawanów, zaś Bomo Greenbark bossom mimbańskiego półświatka zrobi z anusa jesień wieków ciemnych. Widać stąd nazwa serii. No i może znowu ktoś zostanie zjedzony.
Preview

SW Legacy#22: Retribution
Ostrander/Robinson
40 stron, $2.99

Obrażenia jakie zadał flocie imperialnej przekultowy Gar Stazi, srogo rozsierdziły D. Krayta. Samozwaniec postanowił, że po stracie dziatek zapłaczą miliony matek, że miriady światów zostaną obrócone w proch, iż wprowadzony zostanie podatek progresywny. Na szczęście istnieje światełko w tunelu i coś zaczyna zmieniać się w ludziach i nie-. Cesarscy Knechci biorą swe "białe miecze" w dłoń i rach-ciach-ciach! Byle do środy, odwagi!
Preview
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016