strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Wuchta nowych recenzji komiksów
środa · 16 kwietnia 2008 · 17:11 · Rif

Upłynęło wody w Wiśle od czasu, gdy ostatni raz informowaliśmy o aktualizacjach w dziale recenzji komiksów, a nazbierało się tam dziwów co niemiara. Jak zawsze przedstawiamy w porządku chronologicznym i zapraszamy do lektury.

Star Wars #0 – Keeper’s World - Październik 1977 roku przyniósł pierwszą oficjalną historię, będącą kontynuacją Nowej nadziei...

Classic Star Wars: The Early Adventures - Można by spuścić zasłonę milczenia na te wczesne opowieści, ale czyż nie lepiej uśmiechnąć się poznając wytwory fantazji z czasów, gdy dopiero poznawaliśmy „odległą galaktykę”?

The Constancia Affair - Okładka z tego wszystkiego najładniejsza.

Classic Star Wars, Vol. 3: Escape to Hoth - Kończą się klasyczne przygody, ale na otarcie łez pozostaje nam kolejna kobieta z którą całuje się Luke Skywalker.

X-wing Rogue Squadron: In the Empire's Service - Debiutancki występ kultowego barona Sontira Fela w służbie Imperium. Prawdziwy kamień milowy “gwiezdnego uniwersum”.

Boba Fett: Murder Most Foul - Zakończenie trylogii “huttańskiej”, opowieści z jajami, z czasów, gdy jeszcze nikt nie mógł zarzucić Fettowi pochodzenia z próbówki.

Legacy: #20-21 - Indomitable - Za kilka(naście) lat będziemy opowiadać naszym dzieciom, że na kartkach tych dwóch zeszytów narodził się nowy kult Star Wars.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016