strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Preview Rebelliona, Dark Times i Legacy x2
czwartek · 10 kwietnia 2008 · 20:41 · Baca

SW Rebellion#13: A Small Victories(3z4)
Barlow/Wilson(w tym okładka)/Glass
23 kwietnia (wedle planu), 40 stron, $2.99

Luke i Leia ciągle schwytani. Rebelianci mają rozkminkę jak ratować naszych dzielnych bohaterów i ich bezimiennych rebelianckich przyjaciół, którzy są i tak bezużyteczni, więc pewnie nie doczekają się uratowania. Deena Shan z kolei jakoś uciekła "Rasputinowi". Weszła przy tym na jakiś maszt. Czyli King Kong, ale z odwróceniem ról. W następnym odcinku przylecą B-wingi i "pozamiatają" cały ten bałagan.
Preview

SW Dark Times#10 : Parallels (5z5)
Harrison/Ross/Howard
16 kwietnia (wedle planu), 40 stron, $2.99

Straszna podseria Paralele kończy się wreszcie. Teraz będzie teoretycznie jeszcze gorszy Vector. Bomo Greenbark powraca cudownie, by, wreszcie posiadając ostrzejsze rysy twarzy, przepędzić na cztery wiatry swoich oprawców. Pomaga mu jakiś gryzoń i Crys, kobieta-pilot, której w stosunku do poprzednich części niesamowicie zmniejszyła się "objętość płuc".
Preview

SW Legacy#22: Retribution
Ostrander/Anderson
16 kwietnia (wedle planu), 40 stron, $2.99

D. Krayt mści się i przy zastosowaniu tzw. "odpowiedzialności zbiorowej" gnębi przeciętnych obywateli. Nastały czasy "nocy kraytowskiej". Ale liczni się sprzeciwiają, zaś nieliczni od słów przechodzą do czynów. Dżedaj-sztuczki i klepanko szturmiaków to chleb powszedni w czasach, gdy uzbrojeni w kosy partyzanci siedzą w lesie. Szkoda tylko, że rysunki nie spełniają żadnych norm.
Preview

SW Legacy#23
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson
30 kwietnia (wedle planu), 40 stron, $2.99

Po przerwie spowodowanej zgłębieniem tła galaktyki "czternaście dekad później" powracamy do męczącej i banalnej postaci błędnego dżedaj-pirata, Cade'a Skywalkera. Dziedzic najfejmuśniejszego nazwiska we wszechświecie postanawia pozamykać sprawy z młodości i inne przeszłości. W tym celu razem ze swoimi aktualnymi ziomalami udaje się do eksznajomka, też pirata, Freeorina Rava. Trudno spodziewać się, że obaj padną sobie w objęcia, tak jak trudno liczyć na to, że Duursema będzie rysować bez tej swojej maniery poskręcanych ciał w bitkach.
Preview
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016