strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksy na lipiec UPDATE
sobota · 5 kwietnia 2008 · 18:11 · Baca · źródło: Kary Koń

Dziwna sprawa, nie wiemy na ile w tym wypadku do rzeczy mają się zamrażanie serii zapowiadane przez Stradleya, a na ile typowy dla konika zonk. Ale właśnie. Pojawiła się zapowiedź 31. zeszytu serii Knights of the Old Republic, Turnabout. I tylko jego... Co z resztą? Dopóki nie będzie wiadome ponapawajmy się chociaż tym co jest.
A wygląda tak.

SW KotOR#31: Turnabout
Miller/Robinson/Atiyeh (w tym okładka)
23 lipca (wedle planu), 40 stron, $2.99

Zayne Carrick, padawan-uciekinier, okryty infamią w wyniku fałszywego oskarżenia o mord na swoich koleżankach i kolegach zmierza do autorytetów moralnych. Wierzy w szansę odzyskania dobrego imienia. Pragnie dowieść niegodziwości byłych mistrzów i odsłonić na widok publiczny ciemne sprawki ich tajnego stowarzyszenia. Okazuje się jednak, że dotarcie do sprawiedliwych bez konfrontacji ze swoimi oskarżycielami jest trudniejsze aniżeli jest on sobie w stanie wyobrazić. W związku z tym kluczem do powodzenia jest pozyskanie pomocy ze strony przyjaciół, którzy sprawdzą się w biedzie. Najlepiej każdego z osobna i wszystkich zarazem, których Carrick spotkał podczas swojego niedługiego przecież żywota.

Jeśli coś się zmieni (dodadzą komiksów abo je usuną) damy o tym tzw. znać.


UPDATE:
wyjątkowo na dole, żeby nie psuć całej kompozycji, a okładki w hi-res jak zawsze po kliknięciu na miniaturkach

SW Rebellion#15: Vector (7z12)
Williams/Weaver/Glass/Charest (okładka)
30 lipca (wedle planu), 40 stron, $2.99

Pierwszy crossover z wszechświata SW dotarł w końcu do Rebelliona. Vector, bo o nim mowa, natrafi na Luke'a, Leię, Hana i Chewiego. Jak tutaj zmieni galaktykę? Mija właśnie dwanaście lat odkąd D. Vader mierzył się z mocą talizmanu Muur. Podczas gdy ruch Rebelii rośnie w siłę, Czarny Lord Sithów nostalgicznie powraca myślą do tej błyskotki. Sam nie był w stanie spożytkować jej mocy, ale kto wie może pozłacany suwenir nada się do zniszczenia Sojuszu.


SW Legacy#26
Ostrander/Duursema/Parsons/Francia
23 lipca (wedle planu), 40 stron, $2.99

Galaktyka jest poszatkowana po bolesnej lekcji posłuszeństwa, jakiej udzielił jej D. Krayt. Cade Skywalker postawił sobie za punkt honoru powstrzymanie Samozwańca. Dufa, że w ten sposób nie tylko on i jego ekipa z niebieskiego dżipa przestaną być ścigani, lecz również szarzy mieszkańcy wszechświata odetchną z ulgą i otrą pot ze spoconego czoła. Samemu tego dokonać nie może. Podąża do tajnej Świątyni Jedi, by skorzystać z pomocy tamtejszych Jedi. Jednak taka eskapada może obfitować w inne niebezpieczeństwa, niekoniecznie powiązane z Kraytem.

SW: KotOR Vol. 4: Daze of Hate, Knights of Suffering. TPB
Miller/Dazo/Weaver/Parsons/Atiyeh/Wilson(okładka)
17 wrzesnia (wedle planu), 144 strony, $18.95

Zayne Carrick to ma pecha. Ganiają go, oskarżają. Teraz z kolei ci sami ludzie, jego byli mistrzowie, nota bene, jednoczą się z nim w walce przeciw mandaloriańskim, k...a, oprawcom, którzy chcą najechać znaną nam galaktykę. Czy dobro, prawo, sprawiedliwość i podatek liniowy zwyciężą i tym razem?
Niniejszym "papebaczek" to sześć zeszytów pisanej przez JJ Millera poważnie rozrosłej serii KotOR. A są to podserie Daze of Hate (zeszyty #19, #20, #21) a także Knights of Suffering (numery #22, #23, #24). Aha, i jeszcze klawa okładka Colina Wilsona.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016