strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Randy Stradley o przyszłości komiksów Star Wars
środa · 2 kwietnia 2008 · 14:10 · Rif · źródło: Fan Force Portugal

Nowe wieści na temat komiksowych serii Star Wars przynosi wywiad udzielony przed Randy Stradleya serwisowi Fan Force Portugal. Prowodyr śmierci Chewbacci opowiada o swym podejściu do świata Gwiezdnych wojen, współpracy z Lucasfilmem, stosunku do opinii fanów i o przyszłości poszczególnych serii wydawanych przez Dark Horse.

Zamieszczanie związane z nowym filmem/serialem „The Clone Wars” wpłynęło na zmianę planów wydawniczych, ale o tym dowiecie się z naszego telegraficznego skrótu poniżej.

- Wydarzenia mające miejsce w najbliższych zeszytach serii „Knights of the Old Republic”, a będących częścią crossoveru „Vector”, odmienią postać Zayne’a Carricka. Nasz bohater poczuje się jeszcze bardziej zdeterminowany do walki przeciwko byłym mistrzom, by oczyścić swe imię.

- Serie „Dark Times” i „Rebellion” zaraz po zeszytach związanych z „Vectorem” zostaną czasowo wstrzymane, by prawdopodobnie powrócić na początku przyszłego roku. Jeśli dobrze liczymy pojawią się w tym roku jeszcze trzy zeszyty „Mrocznych czasów” i cztery „Rebelii”.

- Powstaną dwie nowe serie o Wojnach klonów. Pierwsza regularna i druga wydawana w formacie znanym nam z serii „Clone Wars Adventures”, ale tym razem składająca z pełnych opowieści. Można przypuszczać, że ta druga stylizowana będzie graficznie na podobieństwo nowego serialu animowanego.

- Seria „Legacy” odwoływać się będzie do wydarzeń z „Dziedzictwa Mocy”. Będą to jednak drobne wzmianki, gdyż celem jest podążanie ku przyszłości, nie zaś dopowiadanie wydarzeń mających miejsce przed startem serii.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016