strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
SWORA - najnowsze wieści ze świata
czwartek · 19 czerwca 2008 · 08:57 · DarkMiagi

Oto najnowsze wieści, pochodzące ze stron zrzeszonych w międzynarodowym sojuszu Star Wars Outer Rim Alliance.

UPDATE 19-06-08:

Rozpoczął się okres próbny pięciu stron internetowych, które zgłosiły chęć przyłączenia się do sojuszu. Wśród nich znajduje się także serwis z Polski. Testowanie trwać będzie dwa tygodnie, po czym zapadnie ostateczna decyzja o przyjęciu, bądź odrzuceniu zgłoszenia.


UPDATE 16-06-08:

Zakończył się konkurs zorganizowany przez pana Home'a, celebrujący oficjalne uruchomienie stowarzyszenia SWORA. Zwycięzcą okazał się być obywatel Stanów Zjednoczonych, posługujący się wdzięcznie brzmiącą ksywą Thrawn. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy jakże lanserskiej nagrody.

Donosimy jednocześnie, iż trwa nabór nowych stron i fanklubów w szeregi SWORy - również z Polski. Wiążących decyzji można spodziewać się już za dwa dni.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z kalendarium imprez, które zostało sporządzone przez naszego tureckiego znajomego Atesa/Darth Pyrossa. Można się z nim zapoznać pod tym adresem.


UPDATE 09-06-08:

Niniejszym informujemy, iż SWORA doczekała się wpisu na Wookieepedii. Mamy nadzieję, że dość uboga (na tę chwilę) w informacje strona wkrótce również dzięki Waszej pomocy rozwinie skrzydła.

Przy okazji raz jeszcze gorąco zapraszamy do rejestracji na forum stowarzyszenia. Już niebawem kolejne wieści z Matplanety całego świata!


UPDATE 30-05-08:

Minęły zaledwie dwa dni od uruchomienia strony internetowej SWORA, a forum strony ugina się pod ciężarem powitań i informacji o "gwiezdnowojennych" wydarzeniach z całego świata. Oto kilka takich wieści:

 • portugalski serwis SWCP informuje o imprezie pt. Galactic Party, która odbędzie się dziś (a dokładniej właśnie trwa) w lizbońskim klubie Blues (więcej informacji);

 • 5-6 lipca, we francuskim mieście Macon odbędzie się 5-ta edycja konwentu Collexion; pośród zaproszonych gości są David Prowse, Warwick Davis oraz Orli Shoshan (więcej informacji);

 • Północna Walia też ma się czym pochwalić - 8 czerwca, we Wrexham odbędzie się impreza North Wales Film Exhibition; imponująca lista gości zawiera takie nazwiska, jak Gerald Home, Paul Blake, Richard LeParmentier, Barrie Holland, Christian Simpson i Toby Philpott (więcej informacji).

  Skoro już pojawiło się nazwisko pana Ambasadora, warto wspomnieć o konkursie z okazji uruchomienia strony, w którym do wygrania jest podpisana figurka Tesseka. Szczegóły już wkrótce!


  UPDATE 26-02-08:

  Jak poinformował nas dosłownie kilka chwil wcześniej Ates, webmaster tureckiej strony Yildiz Savaslari.com, dostępne jest już kolejne specjalne wydanie podcastu Voice of the Galaxy, poświęcone w całości sojuszowi SWORA. Audycję można pobrać tego miejsca (MP3, 8,66 MB, 9 minut).

  Spieszymy także z informacją o rozwinięciu sieci naszych międzynarodowych współpracowników. Do wesołego grona SWORy dołączył węgierski portal Starwars.hu, którego webmasterem jest Attila Petovari. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną i zachęcamy do łamania barier językowych!

  Wywiad z Attilą znajduje się na stronach Lightsabre, który to serwis zamieścił również wywiad z Dennisem Murenem, wielokrotnie nagradzanym specjalistą od efektów specjalnych w Gwiezdnych wojnach. Serdecznie zapraszamy do lektury!
  Figurki Star Wars


  This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
  Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
  Website content (C) ICO Squad, 2001-2016