strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Co też koń szykuje za kobylaste wydanie? UPDATE2
niedziela · 2 marca 2008 · 11:41 · Baca · źródło: forum karego konia

UPDATE2:
No to na dokładkę sam Stradley potwierdza, że tym "mega kosmicznie wyczesanym" komiksem o ośmiu setkach stron będą zebrane chronologicznie ułożone wszystkie komiksowe przygody Luke'a Skywalkera. Od początku żywota, aż po Dark Empire.
________
UPDATE:
Zdaje się, że zagadka się wyjaśniła. Spodziewaliśmy się, a przynajmniej odpowiedzialny za te słowa, czegoś innego. Parafrazując klasyka: "Skywalker. Ile można."
________
Na forum karego konia Randy Stradley zapowiada rzecz nader frapującą. W okolicach laickiego święta zwanego "Gwiazdką" zamierzają wydać coś nadzwyczajnego.

Komiks ma liczyć 800 stron, kosztować bagatela sto dolarów (albo jedną baryłkę ropy naftowej). Jest to wersja, cytujemy, "super-deluxe". W dodatku nie będzie limitowana.

Tylko - co to będzie? Ano właśnie. Na forum TFNu głośno spekuluje się, że prawdopodobnie będzie to Omnibus komiksów zahaczających o wojny klonów, czyli Republiki, pojedyncze zeszyty Jedi:... i tego typu powiastki. Ale to jedynie domysły.
Co będzie pokaże czas, wróg urody kobiet oraz włosów mężczyzn.


A może by tak tę serię "skomiksyzować"?


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016