strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
A wczoraj Koń komiksy wydał
czwartek · 21 lutego 2008 · 21:11 · Baca · źródło: Rebslscum

SW Dark Times#9: Parallels (4z5)
Harrison/Ross/Howard(okładka)
40 stron, $2.99

Bomo Greenbark i załoga Uhumele byli więzieni, torturowani i zabijani strzałami w ramię. Ale koniec tego dobrego. Wielo rasowo-płciowa kompania postanawia wziąć srogi rewanż na oprawcach i palić, i gwałcić, i rabować. Tymczasem mający dziewięć żywotów jak kot, choć przypominający troglodytę, mistrz Jedi K'Kruhk odkrywa, że jego podopieczni nie bawią się zbyt bezpiecznie i najprawdopodobniej będą potrzebowali jego pomocy. I on w stroju Tarzana wyrusza z odsieczą.
Preview


SW: 30th Anniversary Vol.12: Legacy HC
Ostrander/Duursema/Anderson/Parsons/Hughes(okładka)
144 stron, $24.95

To już ostatni z tuzina specjalnych, wyczesanych rocznicowych komiksów opatrzonych wspólnie szyldem "30. lat". Ten przedstawia historię z serii Legacy. Jest to sześć (1, 2, 3, 4, 5, 6) zeszytów podserii Broken (czyli Legacy#1-7 minus L#4: Noob), a więc reprint zbiorczego TPB, wydanego już ongi. Tym razem "Cade i jego przygody" otrzymują twardą oprawę, po raz ostatni są sprzedawane w Direct Market i jak zawsze nie liczcie na dodruk komiksu.
Preview
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016