strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Opowieści graficzne na maj
środa · 13 lutego 2008 · 13:23 · Baca · źródło: Rebelscum

SW Legacy#24
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson(okładka)
21 maja (wedle planu), 40 stron, $2.99


Cade Skywalker jes zdeterminowany do ułożenia się z Imperium.

Kiedy spotkanko po latach z ziomalami (jak z naszej-klasy.pl) zostaje przerwane przez imperialnego niespodziewanego gościa, Cade wreszcie uświadamia sobie, że jest tylko jeden sposób na powstrzymanie Sithów - taki, który wymaga szybkiego statku, dobrego blastera i paczki ludzi, na których można zawsze liczyć. Jednakowoż niektórzy jego znajomi posiadają Janusowe oblicza i ostatni Skywalker musi wykazać wielką ostrożność. Jeśli mu się to nie uda upadnie kolejna ostatnia nadzieja dla galaktyki, a wszechświat na dobre zasnują mrok i planowa gospodarka.

Poznamy zaskakująco nową i nową zaskakującą postać tej serii.

SW KotOR#29: Exalted (1z2)
Miller/Dazo/Atiyeh/Weaver(okładka)
28 maja (wedle planu), 40 stron, $2.99


Ścigany ekspadawan Zayne Carrick wciąż stara się oczyścić swoje imię. Podążając za tym celem trafia do tajemnego magazynu sithowych artefaktów, które przez lata gromadzili poszukujący go dżedaj-mistrzowie.

Bogatszy o wydarzenia z Vectora Zayne oraz jego nigga Gryph obierają nowy kurs w tropieniu ciemnych sprawek "dżedajowskiego stowarzyszenia Covenant". W związku z tym trafiają do rodzinnego świata jednego z obłudnych eksmistrzów Zayne'a, a tam do najlepiej strzeżonego miejsca na globie.

Oto jest nowa przygoda, w której osobiste uczynki najbardziej wpływają na losy wszechświata, czyli de facto taka jak każda inna.

SW Dark Times#11: Vector (5z12)
Harrison/Wheatley/McCaig/Charest(okładka)
14 maja (wedle planu), 40 stron, $2.99


"Najwięksiejsza" historyjka 2008 spod szyldu SW trafia w czasy Imperium i Vadera popisującego się swoimi megaskillami.

Rozpoczyna się druga odsłona trwającej dwanaście miesięcy, cztery kwartały, jeden rok opowieści, która na zawsze ma zmienić sposób patrzenia na dobrze znaną galaktykę. Piąty zeszyt Vectora opowiada o załodze Uhumele w wielce trudnym położeniu, naj jak dotychczas, o Darthie Vaderze zagrożonym przez spiskowców, oraz (standardowo) o galaktyce na rozstaju dróg i w oberwielkim niebezpieczeństwem.

Bądź tam gdzie tworzy się historia Star Wars!

SW Rebellion#14: Small victories (4z4)
Barlow/Wilson(plus okładka)/Glass
14 maja (wedle planu),40 stron, $2.99


Luke Skywalker i "Princzipessa" Leia wiodą ekę rebeli ku ich przeznaczeniu w zakończeniu tej fullprzechyłej podserii.

W jądrze ciemności imperialnej instalacji przy życiu pozostało już tylko paru rebeliantów. Muszą oni podjąć decyzję, która zaważy na losach... blablabla ...całego wszechświata,... blablabla ich rodzin i przyjaciół itd. W tzw. "międzyczasie" admirał Ackbar wzywa do akcyjki eskadrę nowych myśliwców (B-wingów jak widać na okładce). Okazuje się jednak, że bez przeprowadzonych testów starfajtery mogą się okazać bublem i wonczas rebelianci dostali by po zadach. Jednak nie smućcie się, to (co logiczne) nie nastąpi.

Przedstawiamy Dagger Squadron.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016