strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksy na kwiecień
środa · 9 stycznia 2008 · 20:44 · Baca · źródło: TFN

SW Rebellion#13: Small victories (3z4)
Barlow/Wilson/Glass (okładka)
9 kwietnia (wedle planu), 40 stron, $2.99

Luke Skywalker oraz "Principessa" Leia zostali pojmani (za młodu) przez ambitnego oficera Imperium galaktycznego. Zaś, mający słabość do robaków na haczyku, admirał Ackbar planuje wysłać eskadrę nowych, eksperymentalnych myśliwców, coby ocalić naszych gierojów od pewnej jak podatki śmierci.

W cesarskiej stacji Luke i Leia starają się jak mogą rozpraszać uwagę ich niegodziwego porywacza od reszty rebeliantów ciągle błąkających się po instalacji. Niestety imperialni imperialiści schwytali Deenę Shan, ostatnią deskę ratunku rebelianckiego komanda. Deena jest zmuszona do podjęcia jakiejś masakrycznej decyzji, która wpłynie na nią, na wszystkich wokół i na to co będzie jutro na obiad. W tzw. "międzyczasie" Ackbar podejmuje misję ratunkową, mimo tego, że zdaje się, iż nie będzie kogo zbierać, nie mówiąc już o ratowaniu.
Nowa historyjka dzieje się miesiące po bitwie o Yavin, czyli i tak już wiadomo, że Luke i Leia przeżyją tę niemożliwą dla kogokolwiek innego przygodę.

SW Legacy#23
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson (okładka)
16 kwietnia (wedle planu),40 stron, $2.99

Korsarz Rav wysłał prawie wszystkich łowców nagród galaktyki w pościg za Cadem Skywalkerem. Biedny miś jednak nie wie co to będzie gdy dziedzic fortuny Skywalkerów rozpocznie polowanie na niego samego. Wynik zakończy się w mało przyjacielski i tolerancyjny sposób.

Przejęcie kontroli nad przyszłością niekiedy oznacza zatracenie własnej przeszłości.

SW KotOR#28: Vector (4z4)
Miller/Hepburn/Atiyeh/Weaver (okładka)
30 kwietnia (wedle planu),40 stron, $2.99


Pierwsza, kotorkowa, odsłona pierwszego starwarsowego crossovera, już teraz, może trochę na wyrost, nazywanego najkultowszym wydarzeniem w SW A.D. 2008, zakończy się prawdziwym trzęsieniem ziemi.

Niemalże przygnieciony nawałą pradawnego nieokiełznanego zła ścigany expadawan Zayne Carrick, Gryph oraz Jedi Celeste Morne podejmą kolejną megaważną decyzję. Tak ważną, że aż słów braknie, żeby określić jej ważność. Taką oberważną. O nietzscheańskiej ważności. A jej konsekwencje będą takie, że "hohoho" i zaważą nie tylko na ich żywotach, ale, co łatwiejsze i do znudzenia oklepane, na losach całej galaktyki. Osaczeni przez mandaloriańskich, k..a, oprawców bohaterowie staną na rozstaju dróg i każdy wybór, pomimo tego, że coś ratuje, coś ocala, powoduje stratę czegoś innego.

Vector pozostawia serię Knights of the Old Republic, jak 11 IX pozostawił świat - nic już nie będzie takie samo. Crossover przenosi się teraz w gościnne progi serii Dark Times i zawita do kiosków miesiąc później.

Ponadto w czerwcu pojawią się:
-SW Legacy Vol.3, czyli całe Claws of the Dragon (Legacy#14-19) w TPB;
-SW Omnibus Droids, tak szeroko recenzowane przez droida w naszej Czytelni.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016