strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Co w Insiderze 99.
niedziela · 23 grudnia 2007 · 19:30 · Baca · źródło: Oficjalna

Główną tematyką jednego przed setnym numeru Insidera, zarówno podmiotem jak i przedmiotem, jednocześnie twórcą i tworzywem, tezą i antytezą, yin i yang, są łowcy nagród. I to nie tylko ten najkultowszy, ale i cała wataha innych.

A oto co w czasopiśmie:

Tales of the Bounty Hunters:
Być może to ino filmowi "halabardnicy", aczkolwiek w podwójnej trylogii SW łowcy odcisnęli znaczące piętno na kształt galaktyki daleko, daleko stąd...

Meet the Fett family
Wywiad z odtwórcami tej niezrównanej postaci: grającym Bobę w najlepszych czasach Jego kultu czyli TESB i RotJ, Jeremym Bullochem; snującym się po ekranie Danielem Loganem jako spartaczony przez Lucasa Boba-klon.

Bounty hunter's Handbook
Małe vademecum po zwyczajach, cechach, kodeksach, etosach jakie towarzyszyły przedstawicielom tego jakże szlachetnego rzemiosła.

Crafting Kotobuyika's Collectibles
Wizyta u Kotobuyiki i podglądanie powstawania nowiuśkiej seryjki pamprów łowców.

Boba Begins
Jak sama nazwa wskazuje będzie to o początkach najkultowszego łowcy ever. Geneza postaci.

May the sound be with you!
Ben Burtt mówi po "Wooczemu" ("z Imperium", "ha-ha!"), "obcemu" też ("ha-ha!") oraz prowadzi gawędę na temat kogoś lub czegoś znanego jako "Wilhelm Scream".

First crack of the whip!
Idol wszystkich łaknący "mroku ciemniaków" (albo "ciemni mroczniaków") Rick McCallum oraz Sean Patrick Flanery powracają do lat dziewięćdziesiątych gdy jeden zajmował się produkcją, a drugi odtwarzaniem tytułowej roli w serialu o młodzieńczych przygodach dr. Henry'ego Jonesa Młodszego.

Dodatkowo stałe rubryki.

SW Insider#99 "zastatkuje" do prenumeratorów 15 stycznia. Po więcej informacji o piśmie "looknijta se" na stronkę wydawcy, Titan Magazines.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016