strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Wywiad z autorem ”Rule of Two”
piątek · 21 grudnia 2007 · 09:43 · Baca · źródło: Lorienjo za Oficjalną

O ostatnich nowinkach na temat (głównie z życia osobisto-zawodowego autora) powieści Rule of Two pisaliśmy siedem dni temu (lordowi M tytuł njusa "podobał się").

Jako że do premiery powieści (przypominamy drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia) pozostały już tylko dni, godziny, minuty, a nawet sekundy (dużo sekund, ale zawsze to sekundy) w ostatniej fazie promocji oficjalna strona Star Wars zamieszcza wywiad z p. Karpyshynem na temat knigi oraz (jakżeby inaczej) jego życia osobisto-zawodowego.
W części poświęconej opowieści, więc bardziej nas interesującej, Drew charakteryzuje poszczególne postaci (Othone, Bane, Zannah) oraz rozwiewa wątpliwości co do różnic w zależnościach Jedi - padawan, a Sith - "sithopadawan". Poza tym tłumaczy, po co były orbaliski, jak w trakcie pisania zmieniała się jego koncepcja Bane'a, czemu ciemna strona szczególnie naciska wybitne indywidualności - Jacen, Vader, Bane.
Kończy stwierdzeniem, że dalsze losy sympatycznej pary Sithów (o ile któreś z nich nie zginęło, czego my, biedne misie, wciąż nie wiemy) nie są jeszcze pomyślane.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016