strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Carrie Fisher autorką powieści Star Wars? UPDATE
piątek · 21 grudnia 2007 · 15:32 · Rif · źródło: TheForce.Net

UPDATE:
Podobnie jak TFN będące źródłem pierwotnej informacji tak i my musimy sprostować poniższy news sprzed kilku dni. Otóż na forum oficjalnej Sue Rostoni od „lucasów” zaprzeczyła obu sensacyjnym spekulacjom. Nie będzie powieści w uniwersum Gwiezdnych wojen napisanej przez Carrie Fisher, ani też przyszłym wydawcą książek ze znaczkiem Star Wars nie zostanie Simon & Schuster. Wydawca ów nawet nie ubiegał się o ten przywilej, zatem kto przejmie licencje? Tego p. Rostoni nie chciała jeszcze zdradzić.

---
Ciekawa informacja dotycząca przyszłości powieści Star Wars pojawiła się na łamach TheForce.Net.

Otóż na międzynarodowych stronach sieci Amazon, wypatrzono zapowiedź książki opatrzonej jedynie notatką: „nienazwana powieść Star Wars”. Jej autorką ma być... Carrie Fisher (Księżniczka Leia), wydawcą... Simon & Schuster, a data wydania to 1 wrzesnia 2008 roku. Książka ma nadany numer ISBN i nie wydaje się być pomyłką rzeczonej sieci.

Co ta, wydawałoby się lakoniczna informacja, oznacza dla czytelników i fanów Gwiezdnych wojen? Można z niej wywnioskować, że licencja na powieści nie została przedłużona wydawnictwu DelRey, tym samym od wrzesnia przejmuje ją Simon & Schuster. Niebawem z pewnością poznamy plany tegoż wydawnictwa tj. zapowiedzi nowych tytułów i nazwiska twórców, z którymi nawiązali współpracę, a także szczegóły pierwszej powieści napisanej przez Carrie Fisher. Nazwisko jednej z ikon "gwiezdnej sagi", to marketingowa bomba, ale jak zostanie przyjęta jej twórczość przez fanów i krytyków?

Oczekujcie kolejnych wiadomości.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016