strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Z bloga wieści o powieści (Rule of Two)
piątek · 14 grudnia 2007 · 08:26 · Baca · źródło: Lorienjo za blogiem Drew Karpyshyna

O Rule of Two ostatnio pisaliśmy w momencie, gdy globalną sieć obiegła grafika z okładki tejże knigi. W ramach uzupełnienia przypominamy, że wydawnictwo w formie kodeksu jest hardcoverem, liczy sobie stron 336, ukazać się ma w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, natomiast jego cena zamyka się w dwudziestu sześciu dolarach bez pięciu centów.

Jednakowoż niniejszy njus tyczy się bardziej nowego wpisu na blogu autora, czyli Drew Karpyshyna. Otóż p. Drew opowiada jak to pracuje przy "growym" projekcie dla BioWare'a. Dalsze wynurzenia dotyczą nagród Spike TV za gry i jak to ceremonię rozdania tychże nagród prowadzili Samuel L. Jackson oraz zapomniany już nieco Hayden. Coś tam jego gra chyba nawet wygrała, a może i nie...
Potem p. Drew pojechał obejrzeć koncert Foo Figters w najbardziej pozbawionym smaku mieście świata, czyli Las Vegas (opinia Hannibala Lectera, z którą nie sposób się nie zgodzić).

Dopiero na sam koniec dowiadujemy się, że w RoT m.in. pojawią się: Johun Othone, Darovit, Farfalla, Belia Darzu.

Ale jako postacie podrzędne, bo, jak wiemy, pierwsze skrzypce grać będą pokonany przez androgeny Darth Bane i jego uczennica Darth Zannah.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016