strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
ICO współpracuje z Jarosławem Spychałą!
czwartek · 13 grudnia 2007 · 17:35 · DarkMiagi

Imperial City Online ma zaszczyt poinformować o nawiązaniu współpracy z Jarosławem Markiem Spychałą, autorem nowatorskiego projektu edukacyjnego Lego-Logos i fanem Gwiezdnych wojen.

Warto przypomnieć, że Jarek jest autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu filozofii oraz przekładów z języków nowożytnych i klasycznych. Jest również laureatem Wyróżnienia Specjalnego przyznawanego zdolnym polskim naukowcom przez Tygodnik POLITYKA w ramach akcji "Zostańcie z Nami".

Nasi stali Czytelnicy z pewnością pamiętają, iż Jarek gościł już niejednokrotnie na naszych łamach. Zapominalskim przypominamy o naszych archiwalnych materiałach:
Wywiad z Jarosławem M. Spychałą

Z wizytą u Jarosława M. Spychały

Przypominamy także, że w styczniu ubiegłego roku zorganizowaliśmy internetowe spotkanie z Jarkiem na HoloChacie.

Nasz nowy współpracownik zapowiedział już, że niebawem poznamy szczegóły, dotyczące jego nowego projektu. Zgodził się także podzielić z nami swoimi spostrzeżeniami na temat Gwiezdnych wojen, możecie zatem spodziewać się nowych, interesujących artykułów na łamach ICO.

Tymczasem zaś, zapraszamy wyjątkowo intensywnie na oficjalną stronę projektu Lego-Logos, a także do lektury bloga Jarka Spychały.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016