strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksy na marzec UPDATE
wtorek · 11 grudnia 2007 · 08:23 · Baca · źródło: Kary koń

9 XII 2007
SW Rebellion#12: Small Victories (2z4)
Barlow/Wilson/Glass
od 12 marca (wedle planu), 40 stron, $2.99


Admirał Ackbar przebywający na obszarach zawiadowanych przez wroga ma do wyboru zaryzykować niebezpieczną dla rebelianckiej armady, niemogącą zakończyć się sukcesem misję ratunkową lub pozostawić księżniczkę Leię oraz Luke'a Skywalkera na pewną śmierć.

W tzw. "międzyczasie", straceńcza misja Luke'a i Lei nieco się komplikuje. Pojmane przez tkwiącego mocno w "Układzie" oficera istotnej imperialnej placówki, nie mające pojęcia o swoim pokrewieństwie, rodzeństwo ma jednak jeszcze jedną, przysłowiową, ostatnią deskę ratunku - Deenę Shan. Niepewna i niezdecydowana Deena nigdy nie przypuszczała, że ma coś do zaoferowania Rebelii. Lecz teraz z losem Sojuszu w rękach i duszą na ramieniu, ma nadzieję, że do tej pory się myliła. Rebeliancka misja się rypła!

SW Legacy#22
Ostrander/Anderson
od 12 marca (wedle planu), 40 stron, $2.99


W związku z zaszłymi zdarzeniami Cesarz Samozwaniec, Darth Krayt, mniema, że to Najwyższy Czas!, aby solidnym klapsem ukarać i wymóc posłuszeństwo na całej galaktyce.

Lord Sith jest rozgniewany. Ceną zdrady będzie odpowiedzialność zbiorowa jaką poniosą całe rasy. Cierpienie, płacz i zgrzytanie zębami dosięgać będzie pokaranych przez przestrzeń aż do granic Outer Rimu. Gniew Kaisera nie wygaśnie na tym. Tak, że nawet niepowodzenia jego własnych popleczników bezwzględnie objęte zostaną penalizacją. Dawne sojusze przejdą próbę, a nowe więzy powstaną, gdy zatrzeszczą ogniwa łańcucha niezgody i buntu.

SW KotOR#27: Vector (3z4)*
Miller/Weaver/Hepburn/Atiyeh
od 26 marca (wedle planu), 40 stron, $2.99


Prastare zło wzrosło w trzeciej części największego starwarsowego "eventu" na rok 2008.

Coś okropnego roznosi się między Mandalorianami, tym samym strasząc, że ich najazd na galaktykę osiągnie poziom trudny do wyobrażenia nawet dla Hana Solo! Niestety padawan-uciekinier, Zayne Carrick, oraz Leonardo da Vinci wśród kanciarzy, Gryph, nie mają bladego pojęcia jak przeżyją swoje obecne kłopotliwe położenie, wobec tego, że zostali pozostawieni samowtór (we dwóch - info dla N'La) w misji powstrzymania tego złowieszczego zagrożenie! Na szczęście dla galaktyki, towarzyszący(/a?) (to razem samotrzeć) im Jedi, Celeste Morne ma kilka dobrych rad na temat tego co robić. Na nieszczęście jego(/jej?) szef chce zaciukać Zayne'a!
________
* pamiętajcie, chłopcy i dziewczynki, że Vector części ma tuzin, lecz w KotORze tylko cztery.
Pozostałe osiem w: Dark Times#11-12, Rebellion#15-16, Legacy#29-32.

UPDATE:
Tym razem myśmy uprzedzili rebelscuma. Ale co należy nadmienić doszło do pewnego przeoczenia, o którym za moment, oraz pojawiła się też zapowiedź komiksu z dr. Henrym Jonesem Młodszym i pewną czaszką. Co ciekawe przy scenariuszu powieści graficznej o podstarzałym już archeologu pomaga John Jackson Miller - raz kochany, raz wyśmiewany za fabułę i dialogi zeszytowego KotORka.

SW: Clone Wars Photo Comic
od 21 maja (wedle planu),
96 stron, $9.95, (TPB), 5" x 7 1/2"


W epickim, lirycznym i dramatycznym konflikcie o władzę w galaktyce oddziały republikańskich klonów toczą boje z batalionami konfederackich droidów. Przywództwo hrabiego Dooku nad Separatystami wymusza na Jedi takich jak Obi-Wan Kenobi, młody-stary Anakin Skywalker czy nawet Mistrz Yoda poprowadzić Rzeczpospolitą do zwycięstwa.

Ten zeszyt formatu mangi przenosi kreskówkę SW Clone Wars do papierowej formy komiksu przy wykorzystaniu obrazków zaczerpniętych bezpośrednio z nominowanej do Emmy serii.

Teraz to już tylko czekamy na SW Holiday Special w formie fotograficznego komiksu.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016