strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Character Key Boby Fetta z Holiday Special
piątek · 7 grudnia 2007 · 13:36 · Baca · źródło: Oficjalna

Boba Fett - najlepszy, najkultowszy, najklawszy, najceglaściejszy itd. - łowca nagród w tej i tamtej galaktyce dla wielu laików zadebiutował dopiero w TESBie. Aczkolwiek nie jest to do końca prawdą i wśród nerdów pozostaje tajemnicą poliszynela, iż swoje mocne inicjalne wejście Boba miał jeszcze w kreskówce będącej częścią SW Holiday Special. O samym show powiedziano już wiele, natomiast sam Fett woził się tam głównie na planecie o nic nie znaczącej dla Amerykanów nazwie Panna. W tle byli jeszcze Han Solo i Luke, ale ci to już dawno znani.

Nie wspominalibyśmy o tym wszystkim, gdyby nie było związanego z tym jakiegoś głębszego celu. Otóż w sklepie Oficjalnej do zakupienia jest limitowana seria czegoś co nazwano "character key". Na tymże "ck" umieszczona jest podobizna syna Janga pobrana właśnie z Holiday Special. Takichże kart jest 750. Kupić je mogą ino opłacający abonament Hyperspace (HS widać też ma "misję"). Taka przyjemność wymaga wysupłania z kieszeni $30 bez jednego centa.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016