strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Czy wiesz, że...
niedziela · 2 grudnia 2007 · 13:38 · DarkMiagi

Krótkie ciekawostki, zamieszczane na głównej stronie w rubryce "Czy wiesz, że...", towarzyszyły naszemu serwisowi od samych jego początków. Zgodnie z dewizą "Bawić ucząc i ucząc bawić", owe krótkie i chwytliwe informacje były dla Czytelnika nie lada rozrywką. Przez lata jednak (tak, lata!) udało nam się tę działkę zaniedbać do tego stopnia, że mało kto zatrzymuje dziś na niej wzrok.

W związku z rozwojem usług handlu i telekomunikacji, pragniemy zmienić tę sytuację i wyjść naprzeciw potrzebom naszych Czytelników. Proponujemy Wam wzięcie udziału w zabawie, dzięki której będziecie mieli realny wpływ na zawartość ICO.


Ogłasza się, co następuje:

Poszukujemy krótkich ciekawostek związanych z Gwiezdnymi wojnami, do zamieszczenia na głównej stronie w rubryce "Czy wiesz, że...". Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu wystarczy zgłosić swoją propozycję w tym temacie na Holonecie. Najciekawsze ciekawostki, oznaczone pseudonimem osoby zgłaszającej, zostaną zamieszczone na stronie startowej ICO oraz w naszym newsletterze.


Zapraszamy do udziału w zabawie. Podziel się z nami ciekawostką już dziś!


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016