strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Jest preview z komiksu The Force Unleashed
piątek · 30 listopada 2007 · 07:47 · Baca · źródło: Lorienjo za TFN

The Force Unleashed to wieloczłonowy projekt na miarę Shadows of the Empire (którego pokłosie nadal wzrasta), ino, że przygotowywany w realiach dwudziestego pierwszego stulecia. Historia Sekretnego Ucznia Vadera, jego imperialnej lasi, dżedaj-jenerała i występującego wszędzie Dartha Vadera zostanie przedstawiona na wielu nośnikach wliczając w to giercę, knigę, pampry, minisy, tzw. webstrip, dodatek do eRPeGie, serię zabawek, komiks i książkę w stylu makin of.
No ale pozostańmy przy komiksie. Oto bowiem w spienionych nurtach globalnej sieci, w oceanie pustej treści, ostała się maleńka wysepka tak radująca serca geeków. Ukazał się preview mającego zostać wydanym drugiego kwietnia komiksu. Sam fragment powieści graficznej liczy dokładnie stronę i całkowicie pozbawiony jest słowa pisanego.

Obejrzeć go możecie tutaj, a później już tylko wystarczy kliknąć w popularny wszędzie .pdf.

Sam komiks pojawić się ma w formacie FC, stron zapowiedziano 104, a całą przyjemność wyceniono na $17.95. Scenariusz jest dziełem Hadena Blackmana a za szeroko pojętą grafikę odpowiadają Brian Ching i Bong Dazo.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016