strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksy Star Wars? Egmont: ”za droga licencja”
czwartek · 15 listopada 2007 · 10:20 · Rif · źródło: Nasze Strony

Egmont Polska nie powróci do wydawania komiksów ze świata Gwiezdnych wojen. Fani mieli nadzieje, że po wycofaniu się wyd. Mandragora, Egmont zainteresuje się na nowo tematem. Na forum Nasze Strony można znaleźć pytanie czytelnika i jednoznaczną odpowiedź pana Tomasza Kołodziejczaka.

18. Wczoraj wydawnictwo Mandragora poinformowała, po wielu miesiącach niepewności, że nie zamierza już wydawać komiksów spod znaku Star Wars. Tak więc, czy Wy nie moglibyście przejąć pałeczki?

Nie. Licencja jest bardzo droga, rynek w Polsce – jak przekonało się już kilku wydawców – bardzo płytki. Żałuję, sam jestem zbieraczem różnych starwarsowych przedmiotów.


Szkoda. Pozostaje nam czekać na nowych graczy na rynku komiksowym. Tylko z drugiej strony czy warto, skoro większość fanów czyta skany i nie miała oryginalnego komiksu w rękach? Smutne, że ze zjawiskiem "komiksowego piractwa" można spotkać się również na forach fanowskich.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016