strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Recenzje komiksów na jesienny wieczór
wtorek · 13 listopada 2007 · 19:28 · Rif

Od paru dni niewiele dzieje się w światku Star Wars, co nasi autorzy wykorzystali niezwykle pracowicie i tym samym zapraszają do lektury kolejnych recenzji.

Dzisiejszą partię stanowią same wspominki.

Qui-Gon & Obi-Wan - Last Stand on Ord Mantell - Druga i ostatnia opowieść o wspólnych przygodach Qui-Gona i Obi-Wana. Tym razem nasi bohaterowie udają się na wypoczynek na Ord Mantell.

Jedi Council - Acts of War - Członkowie Rada Jedi pozazdrościli chłopakom zabawy i również wolnego dla siebie zażyczyli, a za cel wyprawy wyznaczyli planetę Yinchorr.

A Valentine Story - Walentynki, ach walentynki, zatem romantyczna podróż Hana wraz Lei, by spędzić ten czas z dala od wścibskich oczu.

Boba Fett: Pojedynek łowców - Boba Fett wraca z sanatorium “U Sarlacca”. Bawił się świetnie, ale w tym czasie wyrosła mu w branży poważna konkurencja. Jest to już druga recenzja tego komiksu. Tym razem o fascynacji przygodami Fetta opowiada Baca.

Jedi Academy – Leviathan - W pierwsze kanikułu uczniowie Skywalkera tak zabalowali, że więcej ich przygód nie odważono się wydawać.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016