strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
SW: KOTOR Handbook o Vectorze
niedziela · 11 listopada 2007 · 11:45 · DarkMiagi

Fascynaci komiksów spod znaku Knights of the Old Republic (są tacy?) zaopatrzyli się już zapewne w wydany do tej serii Handbook. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych Czytelników, którzy z mniejszym zapałem podchodzą do KOTORa, a chcą dowiedzieć się czegoś więcej o pierwszym crossoverze w universum Star Wars, przedstawiamy krótkie podsumowanie tego, co wspomniany podręcznik ma do powiedzenia na temat "Vectora":

SPOILERY

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, "Vector" rozpocznie się na planecie Taris. Handbook porusza temat zarazy, która panuje na najniższych poziomach miasta i wiąże ją z legendą o "Ziemi obiecanej" (pamiętacie ten quest z KOTORa 1?) oraz z obecnością na Taris tajemniczego talizmanu. Ten potężny artefakt, znany jako Muur Talisman, pochodzić ma jeszcze z czasów złotego wieku Sithów. Jego odszukanie było jedną z misji członków lokalnej komórki Jedi Covenant, poszukiwania zostały jednak przerwane w związku z ucieczką Zayne'a Carricka.

W sieci zawrzało - pojawiają się już pierwsze spekulacje, dotyczące znaczenia dość enigmatycznego opisu, który zawarto w Handbooku. Najbardziej logiczny scenariusz zakłada wywołanie zarazy Rakghoul przez Talizman Muur, który ukryty jest w pozornie niedostępnej lokalizacji ("Ziemia obiecana"). Warto w tym miejscu wskazać na związek zarazy ze znaczeniem nr 2 słowa "vector".


KONIEC SPOILERÓW
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016