strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksy na luty... i kwiecień
sobota · 10 listopada 2007 · 12:07 · Rif · źródło: Rebelscum

Trochę dziwna to zapowiedź, bowiem przedstawia zeszyty mające ukazać się w lutym i wydania zbiorcze kwietnia. Bolesne, że The Force Unleashed nie pojawi się w wersji zeszytowej, a za dumnie brzmiącą powieść graficzną zażyczono sobie 18 dolców. Przynajmniej scenarzyści i rysownik powinni stanąć na wysokości zadania i dostarczyć odpowiednią dawkę rozrywki.
SW: LEGACY #21
OSTRANDER/FRANCIA/ANDERSON oraz WHEATLEY(okładka)
od 20. lutego
FC, 40 stron, $2.99


Zakończenie zaskakującej dwuczęściowej historii, ilustrującej starcie Imperium Sithów z Sojuszem Galaktycznym w efektownej bitwie kosmicznej.

Sithowie zwabiają Admirała Stazi w pułapkę, by raz na zawsze rozprawić się z Sojuszem. Stazi czując co się święci, przystąpi do gry, mając ze sobą atuty, których przeciwnik się nie spodziewa.

Tymczasem, wszystkiemu przyglądają się siły Imperatora Roana Fela. Oczekują, by pomóc, zadać obrażenia, czy też, by po prostu dokończyć dzieła zniszczenia?
STAR WARS: KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC #26 – Vector cz. 2
MILLER/HEPBURN/ATIYEH oraz DUSTIN WEAVER (okładka)
od 27. lutego
FC, 40 stron, $2.99


Druga część największej historii roku 2008 rozpocznie się niezliczoną rzeszą Mandalorian, a zakończy przybyciem zagrożenia pozornie nie do zatrzymania.

Uciekinier Zayne Carrick i towarzyszący mu hochsztapler Gryph stawiają czoło wyzwaniu znacznie bardziej niebezpiecznemu od ucieczki z Taris – otoczeni przez nieprzyjaciół i uwięzieni wraz z morderczym agentem grupy, która wrobiła Zayne'a w zabójstwo przyjaciół padawanów.
THE FORCE UNLEASHED
BLACKMAN/CHING/ROSS
od 2. kwietnia
FC, 104 strony, TPB $17,95


Mająca ukazać się nakładem LucasArts gra The Force Unleashed będzie wydarzeniem przyszłego roku w świecie Gwiezdnych wojen. Zapowiada się zachwycająco, ale jej prawdziwą siłę stanowić ma fabuła.

Wyjawi ona okoliczności narodzin sekretnego ucznia Dartha Vadera, przedstawi zabójcze misje, w których śledził on będzie i mordował pozostałych przy życiu Jedi, a także decyzje, które zmuszony zostanie podjąć, a które zmienią nasze spojrzenie na sagę Star Wars.

Za scenariusz odpowiada autor gry, Haden Blackman.

STAR WARS: TALES OF THE JEDI OMNIBUS VOLUME 2
VEITCH/ANDERSON i inni
od 9. kwietnia
FC, 464 strony, TPB $24,95


Poznajcie historię bohaterów starożytnego zakonu Jedi w tej olbrzymiej kolekcji.

W czasach, gdy Jedi są liczni, a pamięć o Imperium Sithów zanika, starożytne zło powstaje na nowo, korumpując jednego z najwybitniejszych Jedi i wzniecając niszczycielski konflikt. Sithowie odradzają się, więzi przyjacielskie i rodzinne ulegają rozbiciu, a życie Jedi Nomi Sunrider i Ulica Qel-Dromy zmieni się na zawsze.

W wydaniu tym znajdziemy następujące komiksy sagi Tales of the Jedi: The Freedon Nadd Uprising, Dark Lords of the Sith, The Sith War i Redemption.STAR WARS: EPISODE VI: RETURN OF THE JEDI PHOTO COMIC
Od 16. kwietnia
FC, 96 stron, TPB $9,95


Udające komiks zdjęcia z filmu Powrót Jedi z dodanymi chmurkami a’la historyjki z magazynu Bravo. Trzymajcie się od tej pozycji z daleka...
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016