strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Dwudziestka fanowskiego must see
środa · 26 wrzesnia 2007 · 08:10 · Baca · źródło: Magicy (ci inni)

Wszyscy lubimy statystki, rankingi i inne tego typu pierdołki, gdy inni ludzie myślą za nas, a my pozwalamy sobie na chwilę intelektualnego lenistwa. Takim właśnie przykładem wtłaczania poglądów w chłonne, jak żołądki space slugów z asteroid, umysły geeków, nerdów et consortes jest Usystematyzowana dwudziestka must see lansu starwarsowego stuffu sprokurowana przez tych innych 'Magików'.
Nazwa przydługa i jałowa, ale i takiż byłby bezkrytyczny odbiór tegoż zestawienia. Rzecz jasna warto zapoznać się, dla samej ciekawości, oraz dowiedzieć czegoś o gadżetach, których się wcześniej nie znało, ale nie wolno całkowicie ufnie łykać takich zestawień jak czynią to przysłowiowe, fandomowe 'młode pelikany'.

Przeto, jak pewien anonimowy polityk, którego zdradziła żona dla innej partii ("pamiętajcie o Czeczenii"), i pewien dziennikarz telewizyjny, którego zdradził prezes telewizji ("idźcie na wybory"), napominamy ostatnim słowem i po trzykroć przeklinamy tych, którzy nie posłuchają - podejdźcie do tego krytycznie. Nie czekajcie na serial Space Balls...
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016