strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
LEGO Ultimate Collectors Millennium Falcon UPDATE3
środa · 19 grudnia 2007 · 17:38 · DarkMiagi · źródło: Gizmodo

UPDATE 3: Dostępny jest już drugi film, na którym szczęśliwy nabywca zestawu sortuje 5195 elementów, składających się na Sokoła w wersji Ultimate.UPDATE 2: Na stronach serwisu Gizmodo pojawił się pierwszy klip z cyklu "Jak przebiega składanie 'ultymatywnego' Sokoła Millenium". Jeśli wierzyć zapowiedziom, jest to tylko przedsmak tego, co nastąpi w przyszłym tygodniu...

Kliknij-mnie.UPDATE: Ustanowiono już pierwszy rekord składania tego gigantycznego zestawu. Na stronach Gizmodo pojawił się film, na którym udokumentowano montaż Sokoła przez grupę niemieckich fanów. Rekord wynosi 2 godziny i 53 minuty.


Szczęśliwcy (szaleńcy?), którzy dokonali pre-orderu na największy zestaw LEGO na Ziemii (za jedyne 499$), mogą spodziewać się lada dzień przesyłki. Firma LEGO potwierdziła, iż udało im się zakończyć produkcję Ultimate Millenium Falcon przed czasem i już teraz do wybrańców rozsyłane są kartony z logo LEGO. Zestaw, przypomnijmy, składa się z 5000 części; do pudełka wrzucono również zbindowaną instrukcję obsługi, której objętość wprawiłaby w zakłopotanie niejedną książkę telefoniczną.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016