strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
SW Vector - zapowiedź szersza
poniedziałekk · 24 wrzesnia 2007 · 08:13 · Baca · źródło: p. Ostrander na forum DH za Comics Continuum

CAŁY NARÓD BVDVJE SWOJĄ STOLICĘ i żyje zbliżającym się starwarsowym crossoverem Vectorem. Jak między cztery serie rozkłada sie dwanaście odcinków Vectora już pisaliśmy. Teraz przedstawiamy nowe suche fakty.

DH Comics ogłosił, że Vector rozpocznie się już w styczniu przyszłego roku w komiksie SW: KotORze#25. W crossoverze pojawią się nowe postaci, zaś jego fabuła powiąże historie z KotORa, Dark Times, Rebelliona i Legacy.

W Dark Horse powiedzieli o tym tak:

Posępne widzenie zdarzeń wybiegających cztery millenia wprzód zwraca uwagę tajnego Przymierza Jedi na znaczenie planety Taris, obecnie najechanej przez Mandalorian. Mistrzowie 'budzą' uśpionego na Taris agenta. W dolnych poziomach miasta straszliwa, pradawna groźba zostaje urzeczywistniona. Tym samym wplątuje Zayne'a Carricka, expadawana niesłusznie oskarżonego o zabicie kolegów, w wydarzenie którego skutki mają trwać przez kolejne centurie, wpływając również na Dartha Vadera, Luke'a Skywalker, a także Jedi i Sithów czasów Legacy.

Po zwrocie jaki dokonaliśmy w 2006 i tegorocznym trzydziestoleciu, chcieliśmy rozpocząć 2008 naprawdę mocnym akcentem. - mówi wydawca Randy Stradley. Początkowo crossover zdawał się poza naszymi możliwościami, lecz po czterech kwartałach rozmów, które zarówno przybliżały jak i oddalały nas od domknięcia przedsięwzięcia, pisarze i rysownicy doszli do wniosku, że udało się wykombinować coś cwanego.

Vector, to nie tylko obszerny rys historyczny rozpięty na wszystkie serie, w których jest opisany. W nim wszystkie wydarzenia które nie pojawiają się w danej serii, tylko którejś z pozostałych trzech, będą miały dla niej znaczenie.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016