strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Dwanaście mgnień 'Vectora'
sobota · 15 wrzesnia 2007 · 23:23 · Baca · źródło: WCzc. Randy Stradley na forum Karego Konia

Mieliśmy już przyjemność powiadomić o zbliżającym się (trudne słowo) "crossoverze" w komiksach Dark Horse'a. Ten zawiły w odmianie termin oznacza zbratanie wątków różnych serii komiksowych jedną personą przewijającą się w każdej z wyżej nadmienionych serii. W tym konkretnym przykładzie nie będzie to zatem kontaminacja, zaś raczej wplecenie tajemniczej, gdyż o jeszcze nie ujawnionej tożsamości, postaci w kilka zeszytów czterech trwających obecnie serii. Tożsamość ta jest o tyle zagadkowa, że pamiętajmy, iż poszczególne tytuły rozrzucone są w chronologicznej linii mniej więcej 4100 lat. Tyle bowiem circa dzieli KotOR od Legacy. Dla przypomnienia: pozostałe dwa (Dark Times oraz Rebellion) trwają odpowiednio - kilka miesięcy po RotS; w przeciągu roku zniszczenia pierwszej Gwiazdy śmierci. Łącznie cały "crossover" zamknie się w tuzinie odcinków.

Jak poinformował WCzc. Randy Stradley, ilość odcinków w każdej z serii i ich numeracja wygląda tak:
-Knights of the Old Republic#25-28
-Dark Times#11-12
-Rebellion#15-16
-Legacy#29-32

Jeśli więc dobrze liczymy, już za około miesiąc w zapowiedziach komiksów na styczeń powinniśmy dowiedzieć się czegoś więcej o komiksach KotOR#25 oraz Dark Times#11. Tak wynikałoby logicznie z wyciągnięcia wniosków z konsekwencji zapowiadania zeszytów w/g numeracji, jaka widoczna jest dobitnie w komiksach prognozowanych na grudzień. Atoli nie można być pewnym czy wydawca nie ograniczy się tylko do wcześniejszego KotORa. Co prawda p. Stradley zarzekał się, że każda z czterech Vectorowych podserii jest zamkniętą historią li i jedynie łączoną główną postacią, zatem najprawdopodobniej czarny scenariusz zakładający ukazanie się zajawki tylko KotORa okaże się grubo przesadzoną pogłoską. Koniec końców, w tej kwestii nie pozostaje nic innego jak czekać na styczniowe zapowiedzi.

Oraz wypatrywać na ICO wcześniejszych spoilerów/przecieków tyczących się tożsamości scalającego projekt bohatera, lub bohaterki. Gdy tylko się pojawią, zaraz o nich napiszemy.

Spekulacje na temat rasy i płci, a nawet tego czy to istota nieorganiczna, jak np. android lub gynoid, wciąż trwają. Z sieciowych, niepotwierdzonych plotek najciekawsze typy to:
HK-47, Mistrz Jedi Ood Bnar, Oswaftowie, Skippy.

Piszemy o nich bez spoilerów, gdyż od początku zapowiadane jest, że postać ta będzie całkowicie nowa. Aczkolwiek nie można zaprzeczyć, że będzie to albo jeden z przedstawicieli długowiecznych ras, jak Neti, Oswaftowie, Gen'Dai czy inne, albo ktoś, kto, metodą "sprawdzoną" Legacy, będzie hibernowywany co jakiś, albo wreszcie mógłby tą osobą być droid lub cyborg.

Na zakończenie pozostaje tylko dodać, że Vector mimo tak polskiego w swej wymowie rozbioru między cztery serie ma posiadać we własnej dwunastoodcinkowej strukturze początek, środek i koniec.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016