strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
W grudniu renifery prezenty a Koń komiksy
czwartek · 13 wrzesnia 2007 · 10:53 · Baca · źródło: Rodzajnik określony Siła kropka skró

SW:LEGACY#19 - CLAWS OF THE DRAGON (6z6)
OSTRANDER/DUURSEMA/PARSONS/ANDERSON/CHAREST(okładka)
od 12. grudnia
FC, 40 stron,$2.99


Wstrząsająca choć nie mieszająca swnerdwszechświatem podseria CotD doprowadza nas do tak "niezwykłego" i "niemożliwego do przewidzenia" rozwiązania w którym antagoniści i protagoniści Imperium biją się o głos jednego człowieka - Cade'a Skywalkera!

Cade mierzy się z Uzurpatorem i przywódcą sithyjskich kohort, Darthem Kraytem. Czy uda mu się wyjść zwycięsko z romansu z CSM i powrócić w małżeńskie pielesze Strony Jasnej? W tzw. "międzyczasie" Deliah Blue i Jariah Syn wprowadzają w życie zawiły i drobiazgowy plan wyswobodzenia Skywalkera. Swoją skuteczność opiera on na jednej onomatopei: "Bum!"

SW:REBELLION#11 - SMALL VICTORIES (1z4)
BARLOW/WILSON/GLASS
od 12. grudnia
FC, 40 stron, $2.99


Gdy niesprawny hipernapęd "wyrzuca" flotę Sojuszu na terenach podległych Niezwyciężonemu Galaktycznemu Imperium, niby owce między watahy wilków, Luke Skywalker i Księżniczka Leia z miejsca zdają sobie sprawę, iż ich niefart może być okazją dla Rebelii - jeśli tylko podejmą się misji, która w/g prawdopodobieństwa ma jedną na milion szansę powodzenia.

Wciagająca nowa podseryjka. W nerdczasie parę miesięcy po ANH. Small Victories skupia się nie tylko na dyżurnych gierojach Rebeliantów, lecz także mniej znanych, szeregowych idealistach oddanych za sprawę, jak np. Deena Shan, której nawet przez myśl nie przeszło, że to ona będzie musiała tym razem ratować Sojusz.

Chojrak Tchórzliwy Pies (Courage), Piaty tom LotF (sacrifice) oraz szczypta Sparty (madness) to wszystko ryshcate powszedni dla straceńczych ludzi Rebelii planujących zajazd na imperialny dwór szlachecki. Problem, że nie ma jak wrócić...

Czyli Rebellion odwraca się od dotychczasowej linii popierania nowych postaci, a powraca do nieśmiertelnych bohaterów. I pewnie znowu w samobójczej misji znajdzie się jakaś furtka na ucieczkę...

SW:DARK TIMES#10 - PARALLELS (5z5)
HARRISON/ROSS/HOWARD(okładka)
od 26. grudnia
FC, 40 pages, $2.99


W skrócie: nigdy jeszcze tak niewielu nie walczyło w tak wielu bitkach dla tak wielu. Teraz trwa finałowa bitka wszystkich bitek, a jej wynik "będzie miał konsekwencje, które przesądzą o losach wszechświata itd. blablabla"

Przeciwstawiony sytuacji jak z najczarniejszego koszmaru K'Kruhk znalazł się w potyczce z jaką nigdy wcześniej się nie mierzył. By ocalić swoich podopiecznych, niewykluczone, że będzie musiał poświęcić siebie (ale że znamy Legacy, to wiemy, że to ściema [przyp. JŁ]). A gdzie indziej Bomo Greenbark zrobi jesień średniowiecza pośladkom porywaczy załogi Uhumelé. Jego znajomi odzyskają wolność, a on, jak Sithowie jakiś czas wcześniej, będzie miał swoją zemstę.

SW:KOTOR#24 - KNIGHTS OF SUFFERING#3
MILLER/WEAVER/PARSONS/ATIYEH/WILSON(okładka)
w sprzedaży od 26. grudnia
FC, 40 stron, $2.99


Splamieni krwią niewinnych mistrzowie Zayne'a C. ścigali go przez całą Galaktykę. Teraz po obiegnięciu całego stadionu, ten swoisty bieg po okręgu kończy się w miejscu, w którym się zaczął, w Jedi-Świątyni na Taris. Obecnie mieści się tam sztab wodza Mandaloriańskich, ..., Oprawców, pana Cassusa Fetta!

Wcześniej Zayne umykał dzięki niewielkiej pomocy przyjaciół oraz Mocy. Nie tym razem. Przetrwać może tylko poprzez zwycięstwo nad swoim "wyszkolonym na maxa" byłym nauczycielem!

To przełomowe zakończenie dla trwających dwanaście standardowych miesięcy podserii Days/Knights. I nie każdy z partycypujących w nich będzie mógł wiele lat potem opowiadać wnukom o tych zamierzchłych czasach w długie zimowe wieczory...

Świat KotORa nigdy nie będzie już po tym, tym samym!
+ megasuchar za praprapraprapra(...)pradziadka Janga Fetta.

Ponadto w grudniu i lutym pojawią się:

-Legacy#0 1/2, czyli jakby powtórka z L#0, ale ponoć z nowymi bohaterami i stuffem
-Legacy (pewnie Broken) w wersji SW:30thAC jako jej 12. nr
-drugi zbiorczy pack Legacy, czyli od #8 Allies (pewnie do #13 Ready to die, żeby w nr. 3. packa wydać CotD
-drugi pack Rebelliona z The Ahakista Gambit
-foto komiks z ANH

(njus tłumaczył i składał p. Jerzy Łoziński)
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016