strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Światowych celebracji 30-lecia SW ciąg dalszy
środa · 5 wrzesnia 2007 · 18:31 · DarkMiagi · źródło: Official Pix i Oficjalna

Październik zapowiada się intensywnie dla miłośników światowego konwentowania. W dniach 20-21 pazdziernikaa, na obrzeżach Dallas odbędzie się Star Wars Fan Days. Impreza współorganizowana jest przez Official Pix, stąd nie może zabraknąć wyjątkowych gości, okazji do pamiątkowych fotografii i autografów na różnych powierzchniach. Pośród gości znaleźli się m.in. Steve Sansweet, Peter Mayhew, David Prowse oraz ekipa grafików i artystów, a nawet znany i lubiany Elvis Trooper.

Więcej informacji na oficjalnej stronie konwentu.

Europejczycy najwyraźniej postanowili, że nie będą gorsi. Ledwie tydzień później, w dniach 27-28 pazdziernikaa, w paryskim kinie Le Grand Rex odbędzie się impreza pt. Star Wars Reunion II, organizowana (jak można się domyśleć) przez oficjalny francuski fanklub SW. Kilka dni temu, Oficjalna poinformowała, że pojawi się tam w całej okazałości sam Rick McCallum, w towarzystwie wspomnianego już wcześniej Steve'a Sansweeta (ma chłop zdrowie).

Jak się sprawy mają? Dowiecie się na oficjalnej stronie (tylko, jeśli lubicie Omlettes du Fromage).
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016