strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Polcon 2007 już dziś!
środa · 29 sierpnia 2007 · 23:24 · Yako

Tak! To już jutro zaczyna się Polcon - największy konwent w tej części Europy! Ta edycja już przeszła do historii, choć jeszcze się nie zaczęła. Około 800 osób wykupiło wcześniejszą akredytację, co jest absolutnym rekordem w historii jakichkolwiek polskich tego typu imprez!

Ta edycja Polconu odbywa się, przypomnijmy, w centrum konferencyjnym Gromada, przy ul. 17 stycznia w Warszawie. Zaczyna się jutro i potrwa do niedzieli. Program wygląda naprawdę zajmująco, a już jutro na fanów Star Wars czekają m.in.: Star Wars RPG 2 ed., Pocket Models TCG - poznaj nową grę Star Wars, Nowoczesne gry komputerowe Star Wars... i sporo innych.

Oczywiście Gwiezdne wojny to tylko wierzchołek góry lodowej - jednocześnie dzieje się wiele punktów programu, a do tego pokazy, ASG i targi pop kultury ze stuffem tańszym nawet o 20 procent (np. na stoisku ISA na którym będzie można kupić Star Wars Miniatures).

O tym, co się dzieje na Polconie będziemy informować na bieżąco. Stay tunned!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016