strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
To już dwa lata
poniedziałekk · 27 sierpnia 2007 · 10:28 · Merridius · źródło: Ciemny Strona Filmy

Rok 2007 przejdzie do kronik światowego fandomu Star Wars jako rok okrągłych rocznic oraz wielkich celebracji. Ledwie co wyleczyliśmy kaca po świętowaniu trzech dekad Gwiezdnych wojen Lucasa, a już przychodzi nam uczcić kolejne wielkie święto. Tak jest mili państwo, równo 2 lata temu miała miejsce premiera najlepszego półprofesjonalnego fanfilmu Star Wars w dziejach!

Właśnie 27 sierpnia 2005 roku w Błażejewku pod Poznaniem, podczas konwentu Polcon, żądny krwi tłum wykrzykiwał pamiętne "Krypta, Krypta, Krypta!". I otrzymał ją. A kiedy film trafił do internetu, już nic nie mogło powstrzymać krypto-szaleństwa i drogi twórców z Dark Side Films po sławę.

Doskonale pamiętam swój pierwszy seans Krypty, niedługo po premierze. Te godziny stania w kolejkach po bilety, to było wielkie przeżycie, zwłaszcza dla takiego małego urwisa, jak ja wtedy. Z perspektywy czasu mogę szczerze powiedzieć, że Krypta mnie wychowała, że ukształtowała moje życie. I nie tylko moje, dowodem na to jest ciągle rosnąca liczba członków Legionu Kek czy choćby ten sympatyczny młodzieniec:Żeby przypomnieć wam atmosferę tamtych dni zacytujemy kilka ówczesnych wypowiedzi z Holonetu:

To jest najgorsze g**** jakie widziałem.

Ryba

Piekne po prostu cudo, nareszcie profesjonlanie wykonany polski fanfilm!

Abbs

Mam nadzieje ze tworcy pojawia sie na ktoryms z konwentow bo zasluzyli na duze piwko

Miagi

Wielki szum wokół małej fali.

Patryk222

Jak dla mnie to bylo malo smieszne, wrecz glupawe. Ogolnie wielkie swinstwo rzucone fandomowi w twarz (...) Blazny!

FrostBite


A już na dniach kolejna edycja Polconu, tym razem w Warszawie. Jeżeli wierzyć meteorologom, na konwencie nie zabraknie fanów Krypty, a także samych jej kontrowersyjnych twórców. Reporterzy ICO z pewnością nie przepuszczą tej wspaniałej krypto-celebracji.

Dodatkowo specjalnie z okazji premiery na oficjalnej stronie Dark Side Films udostępniono szerokiej publiczności masę limitowanych materiałów, dostępnych dotąd jedynie wąskiemu gronu posiadaczy KEK DVD. Polecamy gorąco, z całego serca!

I niech żona Exara Kuna będzie z Wami!


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016