strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Zrób własną okładkę dla książki
piątek · 24 sierpnia 2007 · 07:53 · Baca · źródło: Oficjalna

Polscy fani szczególnie kochają narzekać na małe zainteresowanie dystrybutorów stuffu naszym krajem. "U nas będzie dopiero za rok." - ten fatalistyczny ton znamy aż za dobrze. Drugą rzeczą w upodobaniu, kolejności i częstotliwości która ulega obsobaczeniu, jest kwestia okładek polskich wydań. Tu jednak następuje zupełnie odmienna próba rozwiązania. Ta komplikacja wyraźnie mobilizuje fanów. Zwykle po ukazaniu się kolejnej zapowiedzi na stronie polskiego dystrybutora, fani szybciutko zapisują element docelowy jako..., wrzucają w jakowyś program graficzny i już po piętnastu minutach mamy tę samą okładkę z innym kolorem napisu Star Wars. W końcu - Polak potrafi. Oczywiście przyglądając się sprawie z innej strony, w danym momencie nie jest istotne, że w od okładki ważniejsza jest treść, a pewne przysłowie wyraźnie poucza, żeby nie oceniać czegoś na podstawie pozorów, ale w tej chwili nie ma to większego znaczenia. Fakt, że ludzie Lucasa wyszli naprzeciw temu polskiemu problemowi jest znacznie istotniejszy.

Oto bowiem na Oficjalnej dwoje rysowników - Katie Cook i Grant Gould - przedstawiają jak banalnie jest własnoręcznie i przy użyciu ołówka/mazaka/kredek wykonać przyozdobioną gwiezdnowojennymi motywami obwolutę chroniącą nas przed widokiem, który tak bardzo gorszy.

Porady przyswoicie sobie po zaglądnięciu na tę oto stronkę.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016