strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Robot Chicken: Star Wars na DVD
poniedziałekk · 20 sierpnia 2007 · 10:18 · Baca · źródło: TFN za IGN

Dawno, dawno temu. Za górami, za lasami, powiedzieliśmy Wam o Robot Chicken: Star Wars. Od tego czasu epizod pewnie już widzieliście wszyscy i widzieliście nie raz. Niewykluczone też, że nieliczni i pozbawieni kręgosłupa moralnego umieścili go na swoich twardych dyskach.

Na szczęście wobec takiej niegodziwości i łamaniu praw autorskich występuje jeden z twórców i oto, co, o wydaniu DVD, w trakcie rozmowy z przedstawicielem IGN komunikuje filisterskim tłumom.

IGN TV: A jakież są plany odnośnie do wydania RC: SW na nośniku DVD? Planujecie zamieścić go łącznie z sezonem trzecim czy możemy spodziewać się odzielnego wydania?

Seth Green: Wiesz, źą, właśnie omawiamy tę kwestię. Jak dotąd wobec odmiennych pomysłów nie możemy ustalić jednej ostatecznej wersji. Na razie nie jestem jeszcze pewien jak to będzie wyglądać. Ja optuję za osobnym wydaniem. Skupiamy się na ustaleniu, jakie dodatki umieścimy poza RB:SW.


Cały artykuł, a w nim między innymi, egocentrycznie o sobie, nieco o Family Guyu, przeczytać możecie, na tej stronce.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016