strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksy na listopad, hardcovery na styczeń
czwartek · 16 sierpnia 2007 · 06:53 · Baca · źródło: Rebelscum

A na dziś opowiemy o zapowiedziach handbooka, czterech komiksów plus dwóch zbiorczych wydań w twardej oprawie.


SW: KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC - HANDBOOK
MILLER/CHING/TOLIBAO/WEAVER(okładka)/ATIYEH
w sprzedaży od 7. listopada
32 strony,
$2.99, One-shot


Na przeciągu tysięcy pokoleń rycerze Jedi arbitralnie bronili pokoju, spokoju i sprawiedliwości społecznej w Galaktyce. Aczkolwiek sprawy wplątanego w wojnę z Mandalorianami Zayne'a Carricka, padawana, który padł ofiarą delatorstwa, przyjęły odwrót od sytuacji uporządkowania i harmonii.
Zaś właśnie teraz czytelnicy otrzymają informacje o tle i kulisach historii, jaka wydarzyła się 3963 lata przed bitwą wokół księżyca pewnego gazowego giganta.

Poznamy sylwetki Zayne'a i jego wyjętych spod prawa towarzyszy; także Luciena i "Covenanta"; również Squinta i Krzyżowców-Jedi; oprócz tego mandaloriańskich, ..., oprawców oraz wszędobylskich "i innych".

Spisany prawicą twórcy serii, Johna Jacksona Millera, Handbook jest doskonałą okazją, żeby rozpocząć od niego śledzenie losów gierojów. Stali czytelnicy też nie będą zawiedzeni. Otrzymają szereg nowych informacji. Kreską Dustina Weavera objawi się też niewiarygodny przekrój The Last Resort traktujący o uwielbianym przez masy przewoźniku klamotów.


SW: LEGACY#18: CLAWS OF THE DRAGON (5z6)
OSTRANDER/DUURSEMA/PARSONS/ANDERSON/CHAREST(okładka)
w sprzedaży od 14. listopada
40 stron,
$2.99


W imię przyjaźni Deliah Blue i Jeriah Syn mają zamiar odbić Cade'a Skywalkera z rąk Dartha Krayta. Pomoc otrzymają z najmniej spodziewanej strony. Z kolei przetrzymywany Cade będzie świadkiem procesu, podczas którego Hosk Trey'lis dzięki Mocy obierze drogę wolności.

Dobro, Zło, jak i wszelkie odcienie szarości przeplatają się ze sobą. Rezultat tej zaskakującej syntezy może poruszyć z posad Imperium.

Powiadają, że to przyszłość Star Wars. Kontynuacja historii, która zaczęła się w kinach w momencie abordażu niewielkiej jednostki konsularnej. Mówią też, że owa kontynuacja jest czymś całkowicie innowacyjnym (- kłamią...)

Do znudzenia: "Mega totalnie pełna historia narodzenia Dartha Krayta zostanie ujawniona!"


SW: KOTOR#23: KNIGHTS OF SUFFERING (2z3)
MILLER/WEAVER/PARSONS/ATIYEH/WILSON (okładka)
w sprzedaży od 28. listopada
40 stron,
$2.99


Ścigany padawan Zayne Carrick ślubowawszy schwytanie swoich zbrodniczych Mistrzów nim oni przechwycą jego, opuścił Taris. Teraz powrócił, jak się okazuje tylko po to, żeby zastać planetę zniewoloną przez mandaloriańskich, ..., oprawców. Na Taris jest jeszcze ktoś. Kto kto cierpliwie czekał na Carricka. Ten ktoś dopiero teraz zamierza wyłożyć kawę na ławę w kwestii swoich planów.

Niemalże osamotniony w strefie działań zbrojnych, Zayne jest otoczony przez wrogów. Część chce strzec prawa i wymierzyć mu sprawiedliwość. Inni chcą dostać batonik Bounty za jego głowę. A drobiazgowi Mandalorianie chcą tylko zająć i utrzymać planetę. W tym dzikim, jak kapitalizm, położeniu, gdy przyjaciele zmieniają się we wrogów, młody padawan odnajduje w sobie litość dla kogoś pozbawionego tego odcienia empatii - swojego dawnego Mistrza.

Zeszyt kreowany ku zwieńczeniu i katharsis dziejących się na przestrzeni roku podserii Days/Knights. Wyczekiwany powrót na Taris obfituje w spotkanie z wieloma doskonale znanymi z serii gier KotOR bohaterami.


SW: DARK TIMES#9: PARALLELS (4z5)
HARRISON/ROSS/HOWARD (okładka)
w sprzedaży od 28. listopada
40 stron,
$2.99


Bomo Greenbark wraz z towarzyszami byli więzieni, niewoleni i torturowani - kolejność dowolna. Natomiast dokładnie teraz Bomo znalazł wyjście z tego kolonialnego upodlenia. Wolność jest na wyciągnięcie przysłowiowej górnej kończyny, jednakowoż Honor nakazuje uwolnić przyjaciół. A to zapowiada solidną siekę i dużo, dużo, dużo cierpienia. Astronomiczne ilości cierpienia dla jego ciemięzców.

W tzw. "międzyczasie", Mistrz "Żyje się tylko dwa razy" K'Kruhk dowiaduje się, że jego podopieczni mają poważne kłopoty.
Badguysi, zmykajcie, gdzie pieprz rośnie!

ZÓO powróciło w swej szkaradnej postaci. A to najwyższy czas, żeby Dobro nauczyło je moresu!


SW: CLONE WARS ADVENTURES VOL. 10
bracia FILLBACHowie/AVELLONE/HALL/MCKENNY/BEAVERS
w sprzedaży od 19. grudnia
80 stron,
$6.95, TPB, 5 1/4" x 7 1/2"


Umiłowana przez fanów Star Wars, zarówno Dzieci Neostrady jak i Dziadów Fandomowych, seria CWA pojawia się z czterema premierowymi powiastkami!

Obi-Wan i Anakin ścigają się, nomen omen, ścigaczami po kanionach z bikiniarskimi łowcami nagród; honorowy jak sanacyjny oficer szturmowiec-klon w heroicznym "last standzie" powstrzymuje konfederackie regimenty; wyluzowana młoda Jedi otrzymuje zadanie państwowej wagi, z której ważkości, na szczęście, zdaje sobie sprawę; grupa pokornych "rednecków" dostaje się na pierwszą linię starcia z Separatystami.

Wszystko to w pokaźnych rozmiarów i słusznej wagi wydawnictwie. Podobieństwo do kreski z Cartoon Network zamierzone i nieprzypadkowe.


SW: KOTOR VOL. 3: DAYS OF FEAR, NIGHTS OF ANGER
MILLER/CHING/WEAVER/TOLIBAO/ATIYE/COLIN WILSON (okładki)
w sprzedaży od 16. stycznia
144 strony,
$18.95, TPB, 7" x 10"


Historie dziejące się 4,000 lat przed Gwiazdami Śmierci. Składają się na nie dwie podserie komiksowego KotORka: Days of Fear (#13, #14, #15) i Nights of Anger (#16, #17, #18).


SW: 30TH ANNIVERSARY COLLECTION VOL. 11: UNION

STACKPOLE/TERANISHI/CHUCKRY/FEGREDO (okładka)
w sprzedaży od 2. stycznia
96 stron,
$19.95, HC, 7" x 10"


Zgodny z serią 30thAC kolejny, tym razem jedenasty, jej element. Wydany także u nas, pod tytułem "Związek", Union. Komiks traktuje o sakramentalnym "tak" Luka Skywalkera i Mary Jade. W tle, jak zwykle, komplikacje, ataki szpionów i hitmanów. Ciekawostką jest "wizualne" pojawienie się Corrana Horna.

Jak to w 30thAC: okładka twarda, sprzedaż tylko w Direct Market oraz żadnych dodruków.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016