strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Topps na rocznicę - następne szkice
wtorek · 14 sierpnia 2007 · 07:33 · Baca · źródło: Oficjalna

Karty, karty, tym razem Rafaela Kayanana. Tego, że chodzi o szkice stanowiące jubileuszową edycję kart Topps z okazji trzydziestej rocznicy premiery oryginalnych Gwiezdnych wojen, czyli tego co po latach nazywamy Nową nadzieją, co wierniejszym czytelnikom naszego portalu przypominać nie musimy.
Resztę informujemy, tak chodzi o tę właśnie kolekcję.

P. Rafael jest oczywiście b. podekscytowany możliwością pracy, to samo inni mówili przed nim.

"To sprawiający wiele przyjemności poboczny projekt, którym mogę się zajmować w przerwach mojej "zwyczajnej" pracy w filmie, komiksie czy innych środkach przekazu. Pod pewnymi względami szkice dążą do stania się ważniejszymi niż te dyscypliny, ponieważ są one oparte na historiach, które wpłynęły na mnie, gdy dorastałem; tak jak Star Wars czy też Władca Pierścieni. Toteż dla mnie to prawdziwa frajda wygospodarować dla nich miejsce w moim kalendarzu, a to nie często ma miejsce."

Natomiast o swojej pracy mówi już rzeczy znacznie ciekawsze i mniej sztampowe.

"Lubię mierzyć się z postaciami, które są nieszablonowo zbudowane lub składają się z różnych struktur. Zdarza mi się próbować pokombinować ze środkami, wtedy dokładnie widzę jakie wyniki ujdą mi na sucho. Dla przykładu - moje karty z Threepiem - postanowiłem ubarwić powierzchnię droida muśnięciami tuszu w kolorze złotego metalika. Na skanach widać to średnio, lecz kto będzie miał kontakt z kartami zobaczy to bez trudu."

Oficjalny toppsowy blog na Oficjalnej
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016