strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Okładka ósmego tomu serii ”Dziedzictwo Mocy”
sobota · 11 sierpnia 2007 · 06:38 · Rif · źródło: starwars.com

Dopiero wiosną przyszłego roku w Stanach Zjednoczonych ukażą się dwa ostatnie tomy serii “Dziedzictwo Mocy”, ale okładkę jednego z nich ujawniła już oficjalna.

Ósmy tom (przypominamy, że seria liczyć będzie dziewięć części) noszący tytuł Revelation, ukaże się w lutym, a napisany został przez Karen Traviss. Nie pokazano tyłu okładki zawierającego zapowiedź, albowiem ta mogłaby zdradzać fakty, które ujawnione zostaną w tomach, czekających na swą premierę. Na dobrą sprawę okładka sama w sobie stanowi już spoiler dla polskiego czytelnika, bowiem na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że postać na niej widniejąca to... Nie zdradzimy, ale jedynie podpowiemy, że Amerykanie (i rodacy posiłkujący się książkami zza oceanu) wiedzą już kto przechodząc na Ciemną Stronę Mocy przyjął imię Darth Caedus.

Dla przypomnienia – drugi tom pt. Więzy krwi w Polsce premierę swą będzie miał w listopadzie.Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016