strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Szpiegujemy Naszą Stronę Mocy
czwartek · 9 sierpnia 2007 · 12:48 · Baca · źródło: Bovnik za YouTube

Około miesiąca temu przedstawiliśmy Wam pierwszą zajawkę Naszej strony Mocy. Nasza strona Mocy już teraz nazywana jest polskim Force Among Us. I nic dziwnego, gdyż tak jak swoja amerykańska starsza siostra opowiadać ma o fanach Star wars - o nas.
Produkcją tego "fandokumentu" zajmują się znani z takich przedsięwzięć jak Kamino czy SWAT, Michał Dziwniel i Jarek Wójcik.

Nie minęło wiele czasu, a prowadzący dziennikarskie śledztwo nasi ludzie odnaleźli drugi, zwany oficjalnym, trailer. A w nim krótka charakterystyka działalności fanowskiej oraz to, co najważniejsze - uczestniczenie w "ewentach". Premiera filmu ma mieć miejsce podczas zbliżającego się z zawrotną prędkością 24h na dobę konwentu Polcon, który w tym roku w dniach 30 VIII - 2 IX odbędzie się stolicy.

Niepełnoletnich oraz widzów o słabszych nerwach uprzedzamy, że w materiale znajdują drastyczne ze względu na udzielane odpowiedzi sceny sondy ulicznej. Osoby chore na epilepsję prosimy o oddalenie się na dalszy dystans od odbiorników.
Przed użyciem przeczytaj ulotkę bądź skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016