strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 80
Live from Dagobah - sierpniowy podcast Star Wars
środa · 8 sierpnia 2007 · 19:50 · NLoriel

Z przyjemnością informujemy, że dwa dni temu w eter poszła kolejna audycja (po nowemu: podcast) autorstwa Miśka i Wedge'a. Tym razem nagrania dokonano nie w warunkach studyjnych, ale podczas największego starwarsowego wydarzenia ostatnich dni - konwentu Dagobah 2007.

W podkaście polecamy przede wszystkim wywiad z Droidem Lorienjo, który dzieli się z P.T. Publicznością trzeźwymi myślami o fandomie, Star Treku i dawnych dobrych czasach, a także wnosi nieco dystansu do zagadnień związanych z tożsamością Mrocznych Lordów, których imię zaczyna się na K i kończy na T.

Ponadto między innymi informacje o nadchodzącym Polconie i planowanym na nim bloku tematycznym związanym z Gwiezdnymi wojnami, informacje o książkach, komiksach, a także konkurs z nagrodą i wyjątkowa aktywność fanów.

Audycję można pobrać klikając tutaj. Zachęcamy!
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016