strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Komiksy > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Komiksy na dziś - Darth Krayt w tle
środa · 8 sierpnia 2007 · 12:15 · Baca · źródło: Rebelscum

W kraju od Północy i Południa ulokowanym między Kanadą i Meksykiem, zaś od Zachodu i Wschodu przez oceany opasan, udostępniono do sprzedaży detalicznej następujące komiksowe propozycje.

Star Wars: Legacy#15: Claws of the Dragon (2z6)
Ostrander/Duursema/Parsons/Anderson/Charest (okładka)
40 stron, $2.99

Ostatnia pomyłka z licznych błędów Cade'a spowodowała jego uwięzienie przez Dartha Krayta. To ważny dzień dla uzurpatora, który liczy na pomoc leczniczych zdolności Skywalkera w odzyskaniu własnej potęgi. Lecz wśród Sithów są tacy, którzy kwestionują władzę swojego Pana. I woleliby uśmiercić Cade'a, niż pozwolić by został ich konkurentem.
Preview

Star Wars: Rebellion#9: The Ahakista Gambit (4z5)
Williams/Lacombe/Glass/Sook (okładka)
40 stron, $2.99

Wyl Tarson jest szachowany przez Raze'a bombą ulokowaną we własnej czaszce. Jeśli przeprowadzi udaną infiltrację imperialnej cytadeli, włos (dosłownie) mu z głowy (z głową) nie spadnie. Z kolei Darth Vader pacyfikuje lokalne powstanie. A głęboko pod nim Tarson już dobija się do wrót bazy. Jego ludzie prawie dopinają swego, aż nagle wychodzi na jaw coś, co wprowadza gwałtowny suspens.
Preview

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace - Photo Comic
96 stron, $9.95
Jak wskazuje nazwa do czynienia mamy z ekscerpowanymi z filmu fotosami, którym, podzielonym w ramki, przydzielono dymki dialogowe. Zaczęto od Epizodu Pierwszego, dalsze części już wkrótce. Kolejny będzie EII - w pazdziernikarnkiku, a może wcześniej, a może później.
Preview

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016