strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 O stronie > Wassup?nasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Krajobraz po Dagobah UPDATE
poniedziałekk · 6 sierpnia 2007 · 20:56 · Baca · źródło: Szklane bóstwo w każdym domu

Konwent Dagobah2007 nie zdążył się na dobre skończyć, a już IV władza wyciągnęła z niego jedynie słuszne wnioski. Pod poniższymi adresami znajdują się materiały filmowe pewnej telewizji prywatnej oraz telewizji która ma "misję":

I
II
III

Z kolei gorzowski oddział jednej z ogólnopolskich gazet zamieścił małą fotorelację z wręczenia Wojtkowi stroju Vadera przez panów Geralda Home'a i Paula Blake'a.

Oczywiście te rachityczne w swej formie i treści materiały nie mogą oddać pełni atmosfery konwentu. Na rzetelnie wykonaną, obfitującą w ważkie spostrzeżenia, relację z prawdziwego zdarzenia nie będziecie musieli długo czekać. Pojawi się ona na ICO już całkiem, całkiem niebawem, żeby nie rzec, że na dniach.

UPDATE:
W bydgoskich Zbliżeniach relacja z wizyty wyżej wspominanych aktorów w Grabowcu na słynnej ul. Kenobiego. Mniej więcej od 13. minuty.
Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016