strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
Dział TCW na Oficjalnej
piątek · 3 sierpnia 2007 · 10:12 · Baca · źródło: Lorienjo za Oficjalną

Jeśli cofniemy się pamięcią o dosłownie kilkanaście dni, wszyscy przypomnimy sobie o nowym Lucasowym trójwymiarowym serialu o "megaoryginalnym" tytule The Clone Wars, o którego to dzieła trailerze zawiadomiliśmy Sz. Czytelników w kilkaset sekund po jego ukazaniu się w odmętach World Wide Web. Jeśli zaś poszperamy w myślach głębiej, szybko skojarzymy z serialem nazwiska producentki Catherine Winder i głównego reżysera Dave'a Filoniego. Ludzie o fotograficznej pamięci będą wiedzieli także "czyj" kapelusz nosi pan Dawid.

Ale nie ćwiczenie umysłu jest celem niniejszego njusa. Powstaje bowiem dział na Oficjalnej dedykowany, co za niespodzianka, temuż serialowi. A w nim same dziwy, chociażby syntetyczny wyciąg z paneli jakie Państwo Autorzy przeprowadzili na CIV (czyt. "cecztery").

Część pierwsza
Część druga.

Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016