strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne WojnyDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/starwars/domains/starwars.pl/public_html/ico/pokaz.php on line 81
”Darth Bane. Droga zagłady” pod koniec sierpnia w księgarniach - UPDATE
środa · 8 sierpnia 2007 · 18:54 · Rif · źródło: Amber

Update:
Koniec końców na stronie wydawcy pojawił się opis, który figurował będzie na tylnej części okładki, zapowiadanej na sierpień powieści.

Dawno temu obdarzony niezwykłymi zdolnościami chłopak uciekł z rodzinnej planety i trafił do Akademii Sithów. Zgłębiając arkana Ciemnej Strony Mocy, przyjął imię Bane i okazał się niezwykle pojętnym uczniem.
Prawdziwa próba ma jednak dopiero nadejść. Tylko rzucając wyzwanie najstarszym tradycjom i czerpiąc z zapomnianej mądrości pierwszego Sitha, Bane może liczyć na zwycięstwo. I na to, że pewnego dnia z popiołów tego, co musi zniszczyć, podźwignie nową erę Ciemnej Strony Mocy.


Wydawnictwo Amber zarzuciło na swej witrynie zapowiedź kolejnej powieści z serii Star Wars, która za niespełna miesiąc trafi do księgarń.

”Darth Bane. Droga zagłady” w sprzedaży od 23 sierpnia, il. stron: 320, cena: 34,80, a okładka na koniec jak zawsze mocno ciemna (mroczna).

Autorem jest pracownik BioWare (ci od gier Knights of the Old Republic), Drew Karpyshyn.Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016